شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی ریلی پروژه خوشه طلایی

اطلاعات پروژه:

بایگانی ریلی پروژه آرد خوشه طلایی

در دفتر کرج این مجموعه محترم اجرا شد. پس از حضور کارشناس در محل مشتری و تهیه کروکی از محل بایگانی و بررسی نیاز های مشتری، سیستم بایگانی ریلی برای شرکت خوشه طلایی طراحی شد. این پروژه در 1 ردیف اجرا شد و شامل 3 بلوک متحرک 3.5 متری می باشد که از یک طرف به دیوار چسبیده و نیازی به داشتن درب و قفل مرکزی روی سیستم نیست زیرا که درب اتاق بایگانی دارای قفل بوده و به این صورت در هزینه خرید بایگانی ریلی صرفه جویی شده است. 

قابل ذکر است که این مجموعه محترم در سال 1400 از شرکت جهان بایگان، بایگانی ریلی خرید کرده و به علت اینکه در این دوسال از بایگانی ریلی رضایت کامل را داشته باز هم سفارش داده است. 

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت آرد خوشه طلایی

تاریخ اجرا: 1402/12/01

متراژ:3 بلوک متحرک 3.5 متری 

موقعیت: استان البرز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت خوشه طلایی:

شرکت آرد سفید ماهدشت تولید کننده  انواع آرد خبازی، ستاره، نول و سمولینا در سال 1378 با دوخط آسیاب در زمینی به مساحت 10000 مترمربع و فضای تولیدی 3970 مترمربع در منطقه صنعتی ماهشت واقع در استان البرز تاسیس گردید. از هنگام تاسیس تا کنون، شرکت به طور مستمر و مداوم در حال  توسعه و گسترش بوده و تا امروز با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و امکانات تکنولوژی تولید و با به کارگیری کادری متخصص فعالیت های خود را انجام داده است. این شرکت قادر به تولید انواع آرد طبق سفارشات و خواسته های مشتریان می باشد. در عین حال شرکت آرد سفید ماهدشت دارنده گواهینامه استاندارد ISIRI و نظام های سیستم مدیریت ایمنی و کیفیت مواد غذایی ISO22000:HACCP و ISO9001:2008مدلی برای اطمینان از کیفیت در ساخت و تولید و تست و آزمایش محصولات را به اجرا در آورده  و موفق به اجرای سیستم های خود در جهت ایمنی و کیفیت شده و همواره برای بهبود دائمی و مستمر محصولات خود در راستای تحقق اهداف(مدیریت کیفیت جامع) T.Q.M  و رضایت مشتریان خود گام بر می دارد و به همین منظور ارتقا سطح مهارت ها، توانایی ها و قابلیت های کارکنان و مشارکت دادن آنان در فعالیت های عملیاتی شرکت از اجزا لاینفک نظام کیفیت شرکت می باشد و از طریق توسعه فرهنگ کار گروهی و ترویج فرهنگ کیفیت شرایط برای تحقق خواسته های شرکت فراهم می شود. 

جهان بایگان در آپارات