شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه ریلی صندوق حمایت وکلای دادگستری – فاز اول

اطلاعات پروژه:

قفسه ریلی صندوق حمایت وکلای دادگستری از پروژه های نسبتاً بزرگ انجام شده توسط مجموعه جهان بایگان در دی ماه و بهمن ماه سال ۱۴۰۱ راه اندازی گردید. قبل از طراحی و تولید پروژه، کارشناسان ما از محل مشتری بازدید کردند و با توجه به ابعاد محل و ظرفیت مورد نیاز آن ها که می خواستند از کل مساحت فضا برای بایگانی استفاده کنند، پلان، نما و پرسپکتیو سه بعدی طراحی کردند تا مشتری قبل از نصب سیستم، با نحوه چیدمان و ظرفیتی که برای آن ها ایجاد می کند، آشنا شوند.

این پروژه در ۳ ردیف و در بلوک های ۵ متری و ۲ متری طراحی شد. در فاز اول این پروژه بلوک های ۵ متری طراحی و تولید گردیدند و پس از نصب درمحل مشتری راه اندازی شدند. در این پست ما به معرفی فاز اول پروژه قفسه ریلی صندوق حمایت وکلای دادگستری که شامل ۵ بلوک متحرک ۵ متری، ۱ بلوک ثابت ۵ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد، می پردازیم. تصاویری از این پروژه پس از راه اندازی در ادامه این پست بارگذاری شده است که تماشای آن ها خالی از لطف نیست.

***نکته: به علت نوردهی نامناسب محل نصب، تصاویر کمی تاریک هستند.***

رنگ سیستم سفید با قاب زنجیر قرمز براق می باشد. این فاز در ردیف سمت چپ اتاق اجرا شد و مجموعاً هر ۳ ردیف ظرفیت بایگانی ۴۵۰۰۰ عدد پوشه آویز را برای این مجموعه فراهم آورده است.

در پست بعدی فاز دوم این پروژه بارگذاری خواهد شد.

محل اجرا: صندوق حمایت وکلای دادگستری

تاریخ اجرا: ۱۴۰۱/۱۰/۲۲

متراژ: ۵ بلوک متحرک ۵ متری، ۱بلوک ثابت ۵ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

صندوق حمایت وکلای دادگستری:

با تصویب آئین نامه تعرفه حق الوکاله و هزینه سفر وکلای دادگستری مصوب تیر ماه سال ١٣۴١ توسط وزیر وقت دادگستری، نخستین گام در جهت ایجاد صندوقی به منظور حمایت از وکلای دادگستری برداشته شد.

به موجب ماده (١٢) آئین نامه مذکور، وکلا باید موقع پرداخت مالیات معادل نصف آنچه را بابت مالیات میپردازند برای صندوق تعاون وکلا به حسابداری دادگستری بپردازند که در پایان هر ماه به کانون وکلای دادگستری پرداخت شود.

طرز مصرف وجوه صندوق تعاون موکول به تنظیم آئین نامه ای شد که توسط کانون وکلای دادگستری تنظیم شود و به تصویب وزارت دادگستری برسد.

حدود ۶ سال بعد آئین نامه مورد بحث تهیه و تصویب شد. اداره امور صندوق به هیئت امنا مرکب از ٧ نفر وکلای دادگستری مقیم مرکز سپرده شد و بعلاوه٢ تن نیز به عنوان بازرسان انتخاب شدند.

تعهدات صندوق پرداخت مساعده به معلولین و وکلای بیمار بود تحت شرایط خاص و باید وجوه پرداختی مسترد می شد، اما مقرری تأمین بطور ماهانه قابل پرداخت بود که از جمله شرایط برقراری آن قبول عضویت صندوق و حداقل بیش از پانزده سال پرداخت حق عضویت مقرر بود.

جهان بایگان در آپارات