شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

قفسه بایگانی پرونده رویان دارو

اطلاعات پروژه:

قفسه بایگانی پرونده رویان دارو شامل ۷ بلوک متحرک به طول ۱ متر، ۱ قفسه ثابت و ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. این پروژه توسط شرکت تولیدی جهان بایگان در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ اجرا گردید.

سیستم بایگانی ریلی داروسازی رویان دارو از نوع فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز رنگ می باشد. همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید به علت عبور کانال کولر، قفسه ثابت این سیستم کوتاهتر از قفسه های متحرک طراحی، تولید و اجرا شده است؛ تا بیشترین بهره وری از فضا صورت گیرد و همچنین ظاهر تمامی قفسه ها یکدست باشد.

این سیستم در دو فاز اجرا شده است و فاز دوم آن ظرفیتی بالغ بر ۱۰۰۰ عدد زونکن را برای این مجموعه فراهم آورده است. طراحی و ترسیم پلان های سه بعدی و نقشه چیدمان از فضا سبب می شود تا بیشترین استفاده از محیط صورت گیرد و ظرفیت قابل توجهی ایجاد شود.همچنین ابعاد دقیق سیستم  و فضای تردد محاسبه و نمایان شود.

در ادامه شاهد پلان و تصاویر نصب شده ی این سیستم هستیم.

محل اجرا: شرکت رویان دارو

تاریخ اجرا: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳

متراژ: ۷ بلوک متحرک ۱ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت رویان دارو:

شرکت داروسازی رویان دارو،تولید کننده و توزیع کننده انواع محصولات دارویی دام وطیوربا نام اولیه جامدات آفاق در سال ١٣٨۴ تاسیس گردید.این شرکت طی مدت کوتاه وپس از مطالعه وتحقیقات لازم ، با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در بخش های داروسازی ،دامپزشکی و مهندسی اقدام  به تدوین یک برنامه توسعه در قالب  فازهای چهارگانه با هدف تحقق کامل  تا سال ١٣٩۵ نمود.
این مجموعه با زیربنای  بیش از  ١٠٠٠٠ متر مربع در ۲۰ هزار متر مربع زمین مشتمل برسالن های تولید، انبارها، تاسیسات و آزمایشگاه های مجهز با ظرفیت تولید سالیانه شش میلیون لیتر انواع داروهای محلول و پنج هزارتن داروهای پودری، شروع به فعالیت نمود.
صنعت داروسازی دامپزشکی یکی از حلقه های اصلی درمجموعه پیشگیری ،کنترل و مبارزه با انواع  بیماری هاو اختلالات پاتولوژیک می باشد. ، در حال حاضر این صنعت در کشور عزیزمان ایران به صورت یک پدیده علمی – صنعتی چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی رشد چشمگیر و قابل اعتنایی یافته و خود  را به مرتبه ای رسانده است که میتواند به راحتی پاسخگوی نیازهای داخلی بوده ودر عین حال با آخرین استانداردها وتکنولوژی روز دنیا نیز رقابت نماید.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

جهان بایگان در نماشا

قفسه بایگانی پرونده رویان دارو