شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد متحرک بایگانی پروژه فرابورس

اطلاعات پروژه:

کمد ریلی پروژه فرابورس ایران

در دفتر مرکزی تهران این مجموعه محترم در دی ماه 1402 اجرا شد. پس از حضور کارشناس در محل مشتری و تهیه کروکی از محل بایگانی و بررسی نیاز های مشتری، سیستم بایگانی ریلی طراحی شد. این پروژه در 1 ردیف اجرا شد و شامل3 بلوک متحرک 1.7 متری  و 1 بلوک ثابت می باشد که از یک طرف به دیوار چسبیده و از طرف دیگر دارای 1 دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد و طبق سفارش مشتری قاب به رنگ سفید و فرمان به رنگ مشکی   تحویل داده شد.

این شرکت با خرید قفسه ریلی ظرفیت ذخیره سازی و نگهداری بیش از 630 عدد زونکن را برای بایگانی خود ایجاد کرده است.

با توجه به ارتفاع محیط میتوان با طبقات سیستم قفسه بایگانی ریلی بازی کرد؛ به عنوان مثال اگر ارتفاع اتاق شما 300 سانتی متر باشد میتوان از سیستم هایی با ارتفاع 240-250 سانتی متر استفاده کرد که با افزایش تعداد طبقات سیستم، به افزایش ظرفیت بایگانی کمک می کند. متقابلاً در فضاهایی با ارتفاع کمتر مثلا 220 سانتی متر، سیستم هایی با ارتفاع 200-210 سانتی متر طراحی می گردد که تعداد طبقات کمتری دارد و در نتیجه ظرفیت کمتری ایجاد می کند. بنابراین هنگام انتخاب اتاق بایگانی، اتاقی را انتخاب کنید که ارتفاع مورد نیاز را تامین نماید.

بایگانی ریلی فرابورس در ارتفاع 210 سانتی متر و به صورت 5 طبقه تولید شده است.

ارتفاع مورد نیاز برای اجرای یک سیستم 6 طبقه 250-260 سانتی متر می باشد و ارتفاع کمتر یا بیشتر از استاندارد مورد نیاز، سیستم ها را از استاندارد خارج کرده و به صورت سفارشی در 5 طبقه و کمتر تولید می شوند.

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت فرابورس ایران

تاریخ اجرا: 1402/10/11

متراژ: 3 بلوک متحرک 1.70 متری و 1 بلوک ثابت و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت فرابورس ایران:

تأسیس و راه‌اندازی بازارهای خارج از بورس در قانون بازار اوراق بهادار (مصوب 1384/9/1) پیش‌بینی شده و بر اساس بند ۸ از ماده یک قانون بازار اوراق بهادار، بازار خارج از بورس، بازاری در قالب شبکه ارتباط الکترونیک یا غیر الکترونیک برای معاملات اوراق بهادار بر پایه مذاکره، معرفی شده است. طبق ماده ۴ قانون بازار اوراق بهادار صدور، تعلیق و لغو فعالیت‌های بازارهای خارج از بورس بر عهده شورای عالی بورس نهاده شده و در ماده ۲۸ این قانون نیز تأسیس بازارهای خارج از بورس همانند تأسیس بورس‌ها و نهادهای مالی منوط به ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار است و فعالیت آن‌ها تحت نظارت سازمان انجام می‌شود. بدین ترتیب، به موجب دستورالعمل فعالیت بازارهای خارج از بورس، مصوب 1386/6/12 شورای عالی بورس و در اجرای بند ۵ ماده ۴ قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران مصوب آذرماه ۱۳۸۴ و مجوز شماره ۵۲۹۴۶/۱۲۱ مورخ 1387/8/19 سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت فرابورس ایران در تاریخ 1387/8/22 تحت شماره ۳۳۲۴۸۳ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز کرد. پس از تدوین و تصویب دستورالعمل‌های مورد نیاز جهت پذیرش و دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات فرابورس و ایجاد زیر ساخت‌های لازم، بازار فرابورس ایران در تاریخ ۶ مهرماه ۱۳۸۸ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

 

جهان بایگان در آپارات