شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

تجهیز بایگانی ریلی شرکت سینا دارو

اطلاعات پروژه:

تجهیز بایگانی ریلی شرکت لابراتوار های سینا دارو در ۱ ردیف توسط شرکت جهان بایگان انجام شد. به درخواست این مجموعه مبنی بر تعریف کاربری های مختلف برای هر قفسه، تیم طراحی شرکت جهان بایگان دست به کار شدند. با توجه به نیاز این مجموعه، هر قفسه باید برای یک واحد قابل دسترسی میشد.

قاعدتاً نمیخواستیم اتاق های مختلف بایگانی برای هر بخش تعبیه شود. تعبیه درب و قفل مرکزی در دو طرف هر قفسه بایگانی ریلی این مشکل را حل کرده و هر قفسه بطور اختصاصی به یک واحد تعلق گرفت. قفل های هر قفسه با قفسه مجاور متفاوت بوده و امکان دسترسی به هر قفسه فقط توسط اپراتور مربوطه امکان پذیر است. تعبیه اعداد لاتین جهت کدینگ نیز باعث جداسازی بهتر این قفسه ها شد.

از ویژگی های بارز این نوع سیستم، حرکت تمامی قفسه ها بر روی یک ریل می باشد که در عین مستقل بودن، ظاهری یکپارچه و هماهنگ دارند. همانند دیگر پروژه ها این سیستم نیز مجهز به میز کشویی کار و جاکارتی از جنس پلکسی گلس میباشد. در بخش تصاویر نقشه چیدمان این سیستم و تمامی اطلاعات مربوط به ابعاد و ظرفیت قفسه ها موجود میباشد.

ویژگی های بارز و خاص این پروژه :

  • استفاده از زوار ضربه گیر دوطرفه جهت جلوگیری از برخورد قفسه ها به یکدیگر
  • افزایش امنیت و عدم امکان دسترسی کامل به هر بایگانی با تعبیه درب و قفل مرکزی در ۲ طرف قفسه ها
  • استفاده از قفلهای میتو با رمز مختلف (هر کلید مخصوص یک قفل میباشد)

محل اجرا: شرکت سینا دارو

تاریخ اجرا: ۱۴۰۰/۰۷/۲۸

متراژ: ۴ بلوک متحرک به ابعاد ۲۴۰*۷۲*۳۷۰ سانتی متر به همراه ۸ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت لابراتوار های سینا دارو :

شرکت لابراتوارهای سینادارو در سال ۱۳۴۲ فعالیت تولیدی خود را با نام Dopar با تولید قطره های چشمی تحت لیسانس شرکت P.O.S  فرانسه آغاز کرد.
این مجموعه به سرعت در ابعاد مختلف توسعه یافت و بتدریج با تولید داروهای دیگر تحت لیسانس شرکتهایی همچون Merrell toraude, Denver chemical, Pharmaton, Aspro Nicholas گسترش پیدا کرد.
این شرکت پس از انقلاب بر حسب تصمیمات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به گسترش خطوط اختصاصی پرداخته و تولید خود را با انواع قطره ها, محلولها و پمادهای استریل چشمی, اینهالرهای تنفسی, اسپری های بینی, قطره های بینی, ژل, کرم, پماد, لوسیونهای جلدی و آمپولها گسترش داده است.
در حال حاضر این شرکت علاوه بر تامین داروهای مورد نیاز بیماران داخل کشور اقدام به صدور فرآورده های خود به کشور های همسایه مینماید.
شرکت سینادارو با شرکتهای معتبر بین المللی, انجمن های تخصصی پزشکی و مراکز تحقیقاتی وابسته به دانشکده های داروسازی و پزشکی به منظور بهبود کیفیت محصولات و ارتقاء دانش دارویی و مهارتهای پرسنل ارتباط مستمر دارد.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

تجهیز بایگانی ریلی شرکت سینادارو