شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

بایگانی اسناد شرکت همگام خودرو

اطلاعات پروژه:

بایگانی اسناد شرکت همگام خودرو با همکاری شرکت جهان بایگان و درخواست این مجموعه به سیستم قفسه بایگانی ریلی تجهیز شد. این مجموعه که ظرفیت قابل توجهی از مدارک داشت، برای آرشیو نیاز به سیستمی داشت که ظرفیت گنجایش این حجم از اسناد را داشته باشد.

با مشاوره تیم متخصص طراحی، سیستم بایگانی ریلی مکانیکی بهترین سیستم برای بایگانی اسناد این مجموعه بود. چرا که ظرفیت مورد نیاز را ایجاد کرده و امنیت لازم را برای اسناد تامین میکرد. این سیستم متشکل از ۱۷ بلوک متحرک ۴ متری، ۱بلوک ثابت ۴ متری و ۱ دستگاه درب و قفل می باشد. سیستم از نوع فلزی و به رنگ سفید با قاب زنجیر آبی می باشد. تمامی قفسه هادارای میز کشویی کار، جاکارتی از جنس پلکسی گلس، اعداد لاتین و لیبل شرکت جهان بایگان میباشند.

نکات مهم در تعیین ابعاد سیستم بایگانی ریلی:

  • مساحت فضای بایگانی
  • ارتفاع فضای بایگانی
  • ظرفیت موردنیاز
  • و نوع سیستم انتخابی

محل اجرا: شرکت همگام خودرو

تاریخ اجرا: سال ۱۳۹۳

متراژ: ۱۷ بلوک متحرک ۴متری، ۱ بلوک ثابت ۴ متری و ۱دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

امنیت بایگانی اسناد :

امنیت اسناد بایگانی شده از هر نظر برای تمامی ادارات و سازمان ها حائز اهمیت است. لذا؛ باید اسناد به گونه ای آرشیو شوند که اسناد و مدارک سالم و تمیز باشند و صدمه ای به آن ها وارد نشود.
برای حفاظت از اسناد به سیستمی نیاز داریم که آنها را در مقابل رطوبت، گردو خاک، سرقت، آلودگی، آتش سوزی و دسترسی غیر مجاز افراد و آسیب ها ایمن کند. سیستمی که مانع از ورود گردو غبار و رطوبت به اسناد شود. از آنها در مقابل دسترسی افراد غیر مجاز محافظت کند و احتمال سرقت را به حداقل کاهش دهد.

معمولاً در هنگام آتش سوزی، اسناد و مدارک جزو اولین تلفات آتش سوزی هستند. پس بایدسیستم بایگانی سیستمی باشد که تا حد ممکن آتش سوزی اسناد را به تاخیر انداخته و در حفظ آنها ( در هنگام آتش سوزی) تاثیر گذار باشد.

سیستم بایگانی ریلی مدرن ترین سیستم بایگانی می باشد که امروزه در کشور های پیشرفته مورداستفاده قرار میگرد و از امنیت کافی برخوردار است. این سیستم با رعایت تمامی پروتکل های تولیدی و طبق نیاز مصرف کننده، دارای ضرایب بالایی در حفاظت از اسناد می باشد. از تمامی اسناد درمقابل رطوبت، آتش سوزی، آلودگی و … محافظت میکند و دسترسی افراد غیر مجاز را صلب کرده و بهترین نوع بایگانی است.

شرکت جهان بایگان از پیشگامان این عرصه، و برترین تولید کننده در کشور عزیزمان ایران می باشد که تعدادی از پروژه های انجام شده این مجموعه به اختصار در بخش پروژه ها موجود است.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

بایگانی اسناد شرکت همگام خودرو تهران6