شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

فایل بایگانی پرونده بیمه ایران بندر گناوه – طبقه اول

اطلاعات پروژه:

فایل بایگانی پرونده بیمه ایران بندر گناوه واقع در استان بوشهر در سال ۱۳۹۵ توسط شرکت جهان بایگان در ۲ طبقه تجهیز شد. در پست قبلی به بررسی سیستم تجهیز شده در طبقه همکف این مجموعه پرداختیم. در این پست به بررسی قفسه های نصب شده در طبقه اول میپردازیم.

در طبقه اول این مجموعه ۶ بلوک متحرک ۳ متری به همراه یک قفسه ثابت ۳ متری و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی نصب شده است. این سیستم نیز همانند سیستم های طبقه همکف دارای کدینگ، فرمان حرکتی با قاب زنجیز آبی رنگ، حروف لاتین، میز کشویی کار با ریل تلسکوپی و جاکارتی از جنس پلکسی گلس میباشد.

تفاوت این سیستم با سیستم طبقه همکف طول سیستم ها میباشد. همچنین تعدادقفسه های طبقه همکف بیشتر از قفسه های طبقه اول میباشد. تفاوت دیگر آنها تعداد درب و قفل سیستم ها میباشد.سیستم طبقه همکف دارای ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی میباشد اما سیستم طبقه اول ۱ دستگاه! علت چیست؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، سیستم نصب شده در طبقه اول، متشکل از تعدادی قفسه متحرک و ثابت و درب و قفل میباشد. وجود قفسه ثابت در یک طرف سیستم مانع از حرکت سیستم درآن جهت میشود؛ همچنین مانع از دسترسی به مدارک بایگانی میشود. پس، از یک طرف با قفسه ثابت و از طرف دیگر با درب وقفل مرکزی ایمن میشود. اما در طبقه همکف به دلیل عدم وجود قفسه ثابت، از ۲ دستگاه درب و قفل مرکزی جهت امنیت سیستم استفاده شده است.

محل اجرا: بیمه ایران بندر گناوه – طبقه اول

تاریخ اجرا: مرداد ماه سال ۱۳۹۵

متراژ: ۶ بلوک متحرک ۳ متری، ۱ بلوک ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: بوشهر – بندر گناوه

نوع محصول: بایگانی ریلی

فایل بایگانی پرونده :

سیستم بایگانی ریلی همانطور که میدانید سیستمی است که روی ریل حرکت میکند و قابلیت جابجایی دارد. اما نکته حائز اهمیت اینجاست که این سیستم نام های مختلفی دارد. این سیستم برای بایگانی انواع مدارک، اسناد، لوازم و کتاب مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل ممکن است با توجه به نوع محصول بایگانی نام آن تغییر کند. مثلا فایل بایگانی پرونده، یا قفسه متحرک کتابخانه، یا کمد بایگانی ریلی، یا کمد بایگانی اداری و …

منظور از تمامی این عبارت ها سیستمی است که دارای شرایط ذیل میباشد:

  • قابلیت جابجایی
  • حرکت روی ریل
  • ظرفیت چند برابری
  • دارای فرمان های حرکتی
  • امکان تجهیز به درب و قفل مرکزی
  • متشکل از تعدادی قفسه های متحرک
  • و …

با ما همراه باشید.

فایل بایگانی پرونده بیمه ایران بندر گناوه7