شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی ریلی شرکت سیناژن

اطلاعات پروژه:

کمد بایگانی ریلی شرکت سیناژن یکی از پروژه های موفق نصب شده در سال ۱۳۹۷ می باشد که متشکل از ۵ بلوک ۳ متری به همراه ۱ قفسه ثابت و ۱ دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. ارتفاع قفسه های شرکت سیناژن ۲۴۰ سانتی متر می باشد که ظرفیت بایگانی ۲۳۰۰ زونکن را برای این مجموعه فراهم آورده است.

کمد بایگانی ریلی شرکت سیناژن از نوع تمام فلز مکانیکال به رنگ تماماً سفید است که در ترکیب با فرمان مشکی رنگ، جلوه بسیار زیبایی به محیط بایگانی این مجموعه بخشیده است. شرکت جهان بایگان با تولید با کیفیت ترین محصولات، سیستم هایی با طول عمر بالا و با کمترین نیاز به خدمات عرضه می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مشخصات فنی قفسه بایگانی ریلی به بخش مقالات مشخصات فنی مراجعه کنید.

محل اجرا: شرکت سیناژن

تاریخ اجرا: ۱۳۹۷/۱۰/۰۴

متراژ: ۵ بلوک متحرک ۳ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان البرز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت سیناژن:

شرکت سیناژن در سال ۱۳۷۳ با هدف تولید محصولات بیوتکنولوژی نوین تاسیس گردید. حرکتی که از همت و ایده ی چهار متخصص کوشا آغاز گردید به تولد بزرگترین تولید کننده محصولات بیوتکنولوژی پزشکی در منطقه منجر شد. فعالیت بر تحقیق و توسعه در حوزه بیوتکنولوژی به منظور تامین نیاز بازار منطقه ای اولویت اصلی سیناژن بود. آنزیم ها، معرف های بیولوژی مولکولی، کیت های تشخیصی  PCR، اولین محصولات سیناژن بوده و بهره مندی از زیرساخت های تخصصی تکنولوژیک، شرکت سیناژن را بر آن داشت تا اقدام به تولید آنتی بادی های مونوکلونال تشخیصی گروه های خونی بنماید.
امروز سیناژن به توانایی ها و مهارت های نوآورانه خود در مواجهه با چالش های روزانه می بالد. تلاش های این مجموعه با تمرکز بر توسعه محصولات بیوسیمیلار در زمینه بیماری های خود ایمنی، ام اس، ناباروری، اختلالات هورمونی مانند کمبود هورمون رشد، دیابت، پوکی استخوان، بیماری های کلیوی و سرطان، و همچنین ارائه خدمات تحقیق و توسعه است. این شرکت در حال حاضر ۲۰% از حجم کل گردش مالی خود را به فعالیت های تحقیق و توسعه اختصاص داده است.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

قیمت قفسه بایگانی ریلی شرکت سیناژن در آپارات 

کمد بایگانی ریلی شرکت سیناژن