شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

خرید بایگانی ریلی کشت و صنعت دعبل خزاعی

اطلاعات پروژه:

خرید بایگانی ریلی کشت و صنعت دعبل خزاعی، در ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۰ از  شرکت جهان بایگان صورت پذیرفت. این پروژه شامل ۶ بلوک متحرک (که ۲ بلوک آن ویژه بایگانی زونکن و ۴ بلوک آن مخصوص بایگانی پوشه آویز می باشد) ، ۱ بلوک ثابت ۳ متری و یک دستگاه درب و قفل مرکزی می باشد. ظرفیتی که این سیستم برای این مجموعه محترم ایجاد کرده است، ۷۹۲عدد زونکن به ضخامت ۷/۵ سانت و ۷۶۰۰ عدد پوشه آویز به ضخامت یک سانتی متر می باشد.

این سیستم از نوع فلزی مکانیکال به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز می باشد که همانطور که می دانید به روش رنگ پودری الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده اند. بلوک های متحرک این سیستم در یک طرف اتاق و بلوک ثابت در روبروی فرمان های سیستم نصب شده است. پروژه بایگانی ریلی کشت و صنعت دعبل خزاعی از برنامه های بهینه این مجموعه می باشد که هر زمان بخواهند میتوانند به سیستم های موجود اضافه کرده و ظرفیت موجود را افزایش دهند.

از ویژگی های مهم سیستم قفسه ریلی، امکان افزایش تعداد بلوک های این سیستم در هر زمان بدون کوچکترین خسارت به سیستم های موجود می باشد. هم چنین جابجایی سیستم ها از اتاقی به اتاق دیگر و یا از محلی به محل دیگر نیز یکی از ویژگی های مثبت این سیستم می باشد. سیستم بایگانی ریلی مکانیکال در ابعاد مختلف جهت بایگانی اسناد متفاوت اعم از کاغذ، زونکن، پوشه، پوشه آویز، زونکن آویز و یا لوازم و اشیا مثل کتاب، ظروف آزمایشگاهی، کارتن های انبار، CD و DVD و … قابل تولید می باشد.

شرکت جهان بایگان با عرضه باکیفیت ترین محصولات، سیستمی با طول عمر بالا به شما هدیه می دهد.

در ادامه به مشاهده تصاویری از این پروژه می پردازیم.

محل اجرا: شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی

تاریخ اجرا: ۱۴۰۰/۰۸/۲۵

متراژ: ۶ بلوک متحرک ۲ متری، ۱ بلوک ثابت ۳ متری +۱ دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان خوزستان

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی:

شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی با ایجاد یک واحد الگو در ارتقاء و بهره‏ وری و توسعه منابع انسانی با  محوریت فعالیت در صنعت نیشکر به منظور تحقق سودآوری و جلب اعتماد ذی‏نفعان از طریق تولید پایدار در یک سازمان پویا و چابک در سطح استانداردهای روز جهانی رسالت خود را ایفا می کند.
اولین بهره برداری این شرکت که کشت و صنعت کارون نامیده شد در سال ۱۳۵۶ اتفاق افتاد و در حال حاضـر بزرگترین واحـد کشت و صنعت نیشکر خاورمیانه به حساب می آید. با عنایت به آثار مثبت وجود شرکتهای کشت و صنعت در رونق اقتصادی و ارتقاء شرایط اجتماعی منطقه بخصوص بحث اشتغال‌زایی آن که به نحوی مدیون صنایع جانبی آن نیز می‌باشد،  مطالعات دیگری جهت توسعه نیشکر در قالب ۷ واحد کشت و صنعتی جدید، ۲ واحد در شمال اهواز و ۵ واحد در جنوب آن، از سال ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۵ توسط صندوق مطالعات نیشکر انجام پذیرفت و در نهایت منجر به آغاز عملیات اجرایی این واحدها بتدریج از سال ۱۳۷۰ گردید و در حال حاضر تمامی ۷ واحد (به نام‌های کشت و صنعت امام خمینی (ره)، امیرکبیر، سلمان فارسی، دعبل خزاعی، میرزا کوچک خان، فارابی و دهخدا) به بهره‌برداری رسیده‌اند. از طرفی همزمان با آغاز فعالیت‌های اجرائی شرکت توسعه نیشکر، واحدی دیگر بنام کشت و صنعت میان آب در سطحی معادل ۵۰۰۰ هکتار به بهره‌برداری رسیده، ولی در حال حاضر، فاقد کارخانه بوده و سالانه حدود ۲ تا ۳ هزار هکتار از اراضی خود را به زیر کشت نیشکر و مابقی را تحت کشت سایر محصولات کشاورزی برده و در نهایت محصول نیشکر خود را به کشت و صنعت‌های کارون و هفت‌تپه تحویل می‌دهد.
 

از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

خرید بایگانی ریلی 

خرید بایگانی ریلی کشت و صنعت دعبل خزاعی