شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

دمونتاژ مونتاژ اصفهان – آرمان تدبیر اصفهان

اطلاعات پروژه:

دمونتاژ مونتاژ اصفهان – آرمان تدبیر نقش جهان با درخواست مشتری به جهت انتقال سیستم ها از اصفهان به تهران انجام شد. دمونتاژ مونتاژ به معنای باز کردن قطعات سیستم و راه اندازی مجدد آن در محلی دیگر می باشد.

شرکت جهان بایگان تمامی سیستم های خود را به مدت 2 سال گارانتی کرده و 25 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد. هر تولید کننده می تواند سیستم تولیدی خود را دمونتاژ مونتاژ ، تعمیر یا سرویس کند. در واقع هر تولیدکننده فقط به مشتریان خود خدمات می دهد. در هنگام خرید باید دقت کنیم از تولیدکننده ای خرید کنیم که خدمات پس از فروش مناسبی ارائه دهد. متاسفانه بعضی شرکت ها از خدمات دهی به مشتریان خود اجتناب می کنند.

جهان بایگان هر گونه خدمات پس از فروش را به مشتریان خود تا 25 سال پس از فروش محصول ارائه می کنند. دمونتاژ مونتاژ اصفهان – کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان یکی از آن هاست. این سیستم در سال 1400 خریداری شده بود و اکنون می خواستند سیستم های خود را از اصفهان به دفتر مرکزی خود در تهران منتقل کنند. تصاویر قبل از مونتاژ این سیستم که در سال 1400 راه اندازی شده بود به همراه تصاویر پس از مونتاژ مجدد این محصول در تهران برای شما گرد آوری شده است.

با ما همراه باشید.

محل اجرا: آرمان تدبیر نقش جهان

تاریخ اجرا: 1402/02/06

متراژ: 10 بلوک متحرک 2 متری و 1 بلوک ثابت و 1 دستگاه درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان اصفهان

نوع خدمات: دمونتاژ مونتاژ بایگانی ریلی

آرمان تدبیر اصفهان:

شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان با مشارکت شرکت های مجتمع صنایع و معادن احیاسپاهان و تکادو درتاریخ ۱۳۸۴/۰۸/۰۷ در اصفهان به ثبت رسیده است و فعالیت رسمی خود را از ابتدای سال ۱۳۸۷ با کسب مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

سرمایه شرکت مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال (یک هزار میلیارد ریال) سهم عادی ۱،۰۰۰ ریالی با نام تقسیم شده است.

کلیه مجوز های سازمان بورس:

✓اوراق
✓کالا
✓انرژی
✓مشتقه
✓عرضه و پذیرش
✓سپرده کالایی

صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازار گردانی