شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

دمونتاژمونتاژ قفسه بایگانی آردخوشه طلایی

اطلاعات پروژه:

دمونتاژمونتاژ پروژه آرد خوشه طلایی در دفتر مرکزی استان البرز این مجموعه محترم اجرا شد. پس از حضور کارشناس در محل مشتری و تهیه کروکی از محل بایگانی و بررسی نیاز های مشتری، سیستم بایگانی ریلی برای مجتمع تولیدی آرد خوشه طلایی کرج طراحی شد. این پروژه در 1 ردیف اجرا شد و شامل 3 بلوک متحرک 3.5 متری به ابعاد 350*62*230 و در 6طبقه می باشد که از یک طرف به دیوار چسبیده و برای افزایش ظرفیت اسناد و مدارک خود درخواست نمودند و علاوه بر آن دمونتاژ و مونتاژ 5 بلوک دیگر در همان مجموعه اجرا گردید.و از طرف دیگر  این سیستم بایگانی فاقد درب و قفل می باشد زیر که یه اتاق مختص به قفسه های بایگانی اختصاص داده شده و دیگر نیازی به درب و قفل جداگانه بر روی سیستم نبوده و به این شکل در هزینه جابجایی و خرید بلوک ها، صرفه جویی شده است.

این مجموعه ابتدا در سال 1400، 5 یونیت از شرکت جهان بایگان خریداری نموده و حال که قصد جابجایی به مکان دیگری را داشتند از خدمات مونتاژدمونتاژ شرکت معتبر جهان بایگان استفاده نمودند و به گونه ای کنار یکدیگر قرار گرفتن که گویی یک مجموعه واحد هستند و شماره گذاری بلوک ها به ترتیب و پشت سرهم انجام شد.

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: آرد خوشه طلایی

تاریخ اجرا: 1402/12/09

متراژ: 3 بلوک متحرک 3.5 متری  

موقعیت: استان البرز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

مجتمع تولیدی آرد خوشه طلایی:

مجتمع تولیدی آرد خوشه طلایی تولیدکننده محصولات غذایی و آشامیدنی و نوع فعالیت آن تولیدات ازدانه های اسیاب شده است و این تولیدی انواع آرد گندم و سبوس گندم  به صورت پودر شناخته شده است.
کارخانه آن در استان البرز شهر ماهدشت است و به صورت 3 شیفت در حال تولید و بسته بندی محصولات تولیدی خود است.

جهان بایگان در آپارات