شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

کمد بایگانی ریلی بیمارستان آفتاب

اطلاعات پروژه:

کمد بایگانی ریلی بیمارستان آفتاب در اسفند ماه سال ۱۴۰۰ توسط شرکت جهان بایگان در یک ردیف شامل ۳ بلوک ۳ متری و ۱ بلوک ثابت ۳ متری به همراه درب و قفل مرکزی می باشد. این سیستم از نوع مکانیکال و تماماً فلزی می باشد که به رنگ سفید با قاب زنجیر قرمز تولید شده است.

کمد بایگانی ریلی بیمارستان آفتاب جهت بایگانی پوشه مدارک پزشکی طراحی و تولید شده است و ظرفیتی بالغ بر ۱۴ هزار پوشه مدارک پزشکی را برای این مجموعه فراهم آورده است.

سیستم بایگانی ریلی یک کالای سرمایه ایست و با شعار افزایش ۸۰ درصدی ظرفیت بایگانی مورد استفاده تمامی ارگان ها و سازمان هایی قرار میگیرد که از اسناد و مدارک زیادی برخوردار هستند.

در ادامه به مشاهده تصاویر نصب شده این سیتستم می پردازیم.

جهت کسب اطلاعات از قیمت قفسه بایگانی ریلی کلیک کنید.

محل اجرا: بیمارستان آفتاب

تاریخ اجرا: ۱۴۰۰/۱۲/۱۴

متراژ: ۳ بلوک متحرک ۳ متری به همراه قفسه ثابت و درب و قفل مرکزی

موقعیت: استان تهران

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

بیمارستان آفتاب:

بیمارستان چشم آفتاب بزرگترین مرکز چشم پزشکی در کشور است که دارای بخش های فوق تخصصی قرنیه، شبکیه، گلوکوم، اکولوپلاستی، استرابیسم و اورژانس چشم می باشد. تمامی عمل های جراحی فوق تخصصی در دنیا با همکاری اساتید مجرب و همکاران عزیز در این بیمارستان انجام می گردد.
در این بیمارستان ۱۰ اتاق عمل جراحی وجود دارد که مجهز به پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های چشم پزشکی روز دنیا است. علاوه براین دارای اتاق عمل تزریق داخل چشمی مستقل است که با ظرفیت بالا در خدمت بیماران می باشد.
 
 

از همراهی شما سپاسگزاریم.