شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

مونتاژ دمونتاژ قفسه بایگانی ریلی پروژه اکتوور

اطلاعات پروژه:

 مونتاژ دمونتاژ بایگانی ریلی و اضافه کردن بلوک های دیگر  در کارخانه شرکت داروسازی اکتوور اجرا شد. پس از حضور کارشناس در محل مشتری و تهیه کروکی از محل بایگانی و بررسی نیاز های مشتری، سیستم بایگانی ریلی مطابق با خواسته آن مجموعه طراحی شد. این پروژه شامل چند بخش بوده است،

1- مونتاژ و دمونتاژ سیستم که در سال 1399 برای آن مجموعه محترم راه اندازی شده بود.

2- اضافه کردن سیستم ها در 3 تیپ متفاوت، مطابق با نیاز مشتری که شامل 2 بلوک 4 متری و 2 بلوک        3 متری و 2 بلوک 1.7 متری است.

3- تغییر ارتفاع قفسه پیشین  آن مجموعه از 230 متری به 170 متری در محل انجام شد.

اصلاح دمونتاژ و مونتاژ قفسه بایگانی ریلی به دو فرآیند متفاوت اشاره دارد. در فرآیند دمونتاژ، قفسه‌های بایگانی ریلی که پیش‌تر نصب شده‌اند، به‌صورت دقیق و مرتباً باز می‌شوند و اجزاء مختلف آنها تفکیک و جدا می‌شوند. این فرآیند معمولاً زمانی انجام می‌شود که قفسه‌ها نیاز به تغییر محل دارند، یا در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض برخی قطعات آنها.

از سوی دیگر، مونتاژ قفسه بایگانی ریلی شامل مراحل اجرایی است که در آن قفسه‌ها از اجزاء مختلف واحد‌های قفسه‌ای تشکیل شده و به‌صورت کامل نصب می‌شوند. این فرآیند به‌منظور راه‌اندازی و آماده‌سازی قفسه‌ها برای استفاده و نگهداری اسناد و مواد مختلف صورت می‌گیرد.

دمونتاژ و مونتاژ قفسه بایگانی ریلی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا به‌وسیله‌ی این فرآیندها، از نگهداری و مدیریت بهتر اسناد و مواد در انبارها و فضاهای اداری اطمینان حاصل می‌شود. همچنین، این فرآیندها باعث افزایش اثربخشی و بهره‌وری در مدیریت فضا و استفاده مناسب از قفسه‌ها می‌گردد. از این‌رو، انجام دقیق و کارآمد دمونتاژ و مونتاژ قفسه‌های بایگانی ریلی، به تسهیل در عملکرد سازمان‌ها و بهبود فرآیندهای انبارگردانی و مدیریت اسناد کمک می‌کند.

 قفسه ریلی ظرفیت ذخیره سازی و نگهداری بیش از 2361 عدد زونکن A4 به ضخامت 7.5 سانتی متر در ابعاد ماکزیمم 32*29  را برای بایگانی خود اضافه کرده است.

در ادامه به مشاهده تصاویر این سیستم می پردازیم.

محل اجرا: شرکت اکتوور

تاریخ اجرا: 1402/10/19 الی 1402/10/26

متراژ: 2بلوک متحرک 4 متری و2بلوک متحرک 3 متری و 2 بوک 1.7  متری

موقعیت: استان البرز

نوع محصول: قفسه بایگانی ریلی

شرکت داروسازی اکتوور:

داستان اکتوورکو با تلاش های مرحوم دکتر مصطفی نراقی، فارغ‌التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تهران آغاز شد. دکتر نراقی در سال 1335 کار خود را در صنعت دارو شروع کردند و پس از کسب تجربه های ارزنده اقدام به تاسیس شرکت اکتوورکو در سال 1351 نمودند که در آن زمان فعالیت اصلی شرکت واردات دارو با هدف پوشاندن خلا ناشی از کمبود بسیاری ازاقلام دارویی در بازار ایران بود.

با آغاز جنگ تحمیلی و شرایط سخت کشور، اکتوورکو تلاش کرد تا با تامین داروهای مورد نیاز بتواند به سلامت هموطنان و نیاز کشور کمک کند. با پایان جنگ و هم‌زمان با دوران توسعه اقتصادی کشور، اکتوورکو نیز گسترش پیدا کرد. در این راستا مدیران شرکت تصمیم گرفتند که علاوه بر فعالیت در بخش دارویی در بخش غذایی نیز فعالیت داشته باشند؛ به این ترتیب مجموعه آماده لذیذ در سال 1379 تاسیس شد. 

پس از فوت دکتر نراقی، فرزندان ایشان رسالت پدر را ادامه دادند و با گسترش کارخانه های خود گروه اکتوورکو را تشکیل دادند و علاوه بر تولید محصولات برند خود، محصولات مهم ترین شرکت های داروسازی جهان را نیز برای عرضه در بازار ایران تولید کردند. 

امروز اکتوورکو از بزرگترین تولیدکنندگان دارویی بخش خصوصی در خاورمیانه است و  افزون بر 330 محصول دارویی را در 15 حوزه درمانی به دست بیش از 2000 متخصص پرتلاش ایرانی تولید می‌کند. این محصولات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود. 

جهان بایگان در توییتر دنبال کنید