فایل ریلی قطار شهری مشهد

مشخصات و تفاوت های قفسه بایگانی ریلی MDF نسبت به فلزی

آیا می دانید قفسه های ریلی کتابخانه MDF چه تفاوت هایی با قفسه های ریلی فلزی دارد؟

آیا می دانید مزیت های کمد ریلی MDF  نسبت به کمد ریلی فلزی چیست؟

به بررسی مسخصات فنی قفسه متحرک ریلی ام دی اف می پردازیم…بیایید بیشتر بدانیم و آگاهانه تر انتخاب نمائیم.

با ما باشید …

ابتدا به بررسی جزیی از مشخصات فنی قفسه ریلی (MDF) شرکت جهان بایگان می پردازیم.ساختار اصلی این نوع قفسه ها مشابه نمونه فلزی می باشد فقط در ناحیه پوشش (نما) از ورقه های MDF استفاده می شود. و همچنین درب قفسه های ریلی که در نوع فلزی بصورت لولایی می باشد در نوع MDF بصورت کشویی می باشد.

با توجه به اینکه امروزه بخش بایگانی  و کتابخانه و…جزیی از محیط اداری قرار گرفته جهت دکوراتیو کردن و همگام نمودن قفسه های بایگانی با محیط اداری از نوع قفسه ریلی (MDF) استفاده می شود؛ که موجب گرمی دادن به فضای محیط اداری می شود.

در نوع فلز قابلیت  انتخاب رنگ قفسه های ریلی بصورت محدود می باشد.در صورتیکه در نوع چوبی قابلیت یکنواخت و همگام نمودن قفسه ها با تجهیزات موجود در محیط اداری امکان پذیر می باشد.

قفسه های ریلی کتابخانه - فایل ریلی قطار شهری مشهد
فایل ریلی قطار شهری مشهد – قفسه های ریلی کتابخانه

از مشخصه ی دیگر این نوع قفسه بندی می توان اشاره داشت به حذف قاب زنجیر موجود در نوع قفسه بندی ریلی فلزی،که در نوع MDF کلیه متعلقات زنجیر و چرخ دنده ها در پشت قاب MDF پنهان می باشد. در تمام قسمت های چوبی قفسه ها ، از چوب ام دی اف روکش دار (ضد خش_ضد آب)به ضخامت ۱۶ میلیمتر استفاده می شود.

مشاهده نمونه ای مشابه از محصولات :

فایل ریلی قطار شهری مشهد _ فاز ۱ (بایگانی ریلی مشهد)

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش : ۸۱ ۵۵ ۰۳ ۹۱ – ۰۲۱

   

  مشخصات ورقه های مورد استفاده:

  ورقه های MDF مورد استفاده در قفسه های ریلی از با کیفیت ترین کالاهای ایرانی با مغز تایلندی است.اندازه هر برگ ۳۶۶*۱۸۳ است وضخامت هر برگ ۱۶ میلیمتر و هر پالت ۱۶ میلیمتر ۳۱ برگ می باشد.                   

  موارد یاد شده تنها موارد محدودی از تفاوت های موجود میان این دو نوع قفسه بایگانی می باشد. شما مخاطبان گرامی می توانید برای اطلاع از قیمت قفسه ریلی و سایر تفاوت ها و مزایای این محصول با کارشناسان ما در جهان بایگان در تماس باشید.

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۰Average:۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *