معرفی اجمالی بایگانی ریلی

قطعا در بیشتر سازمان ها و شرکت ها مشکل کمبود فضا است. بایگانی ریلی این مشکل را برای ارگانها که استفاده از فضای کم دغدغه آن هاست حل کرده است . بایگانی ریلی از سیستم هایی است که با اشغال فضای کم و ارائه فضای ذخیره و بایگانی بیشتر خدمت بهتری را به استفاده کننده خود ارائه می دهد که این ویژگی بازده این محصول را بالا می برد و باعث می شود جزو پرتقاضا ترین سیستم و قفسه ها باشد علی الخصوص برای آنان که به فضای محیط کار خود اهمیت می دهند.

سیستم بایگانی ریلی

نحوه ی عملکرد بایگانی ریلی

در بایگانی های ریلی برای سهولت در امر دسترسی به آرشیو اطلاعات و مدارک واسناد قفسه ها بر روی ریل هایی قرار گرفته اند. تا در ارائه خدمات به استفاده کنندگان  و سهولت در امر دسترسی به اطلاعات و پاسخ گویی سریع پیشی بگیرند.

در سیستم های بایگانی ریلی با حذف فضای خالی بین قفسه ها خدمتی برای آنهایی که مشکل کمبود فضا دارند ارائه کرده است که با ایجاد و حفظ یک راهرو ی متحرک امکان دسترسی به مدارک را ایجاد می کند. قفسه ها در سیستم بایگانی ریلی بر روی ریل هایی که توسط فرمانی که به کمک دست اعمال می شود یا توسط نیروی الکتریکی که با گیربکس ها اعمال شده و باعث حرکت می گردند قرار دارند. و با حرکت دادن هر قفسه راهروی مورد نظر ایجاد شده فضای مناسب برای دسترسی به مدارک را فراهم می کند. بایگانی های ریلی در عمق های مختلف تولید می شوند که هر کدام حجم های مختلفی برای ذخیره سازی را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهند.

قفسه بایگانی زونکنابعاد انواع بایگانی ریلی

عمق ۶۰ این بایگانی ها برای ذخیره کردن و بایگانی زونکن ها و پوشه های آویز استفاده می شود. عمق ۷۰ این بایگانی ها برای پرونده های بیمارستانی و مدارک پزشکی انتخاب مناسبی هستند و عمق ۸۰ سانتی این بایگانی های ریلی مخصوص ذخیره کردن و نگهداری زونکن های سه گوش و پرونده هایی است که می خواهیم به صورت عمود نگهداریم است. بایگانی ریلی با استفاده از حذف راه رو ها تبدیل به یک سیستم بایگانی مدرن شده است. از مزیت های بایگانی ریلی می توان به امنیت بالای آن در نگهداری از مدارک اشاره کرد چرا که مجهز به یک سیستم قفل مرکزی است که باعث محفوظ بودن پرونده ها می شود. اسکلت و بدنه بایگانی ریلی در طراحی  زیبا باعث زیبا سازی فضا و محیط هم می شود علاوه بر این داری استقامت و مقاومت بالایی است. بایگانی ریلی جهان بایگان به خاطر استفاده از بهترین فلز ها و با استانداردترین آنها در ساخت بدنه جزو مقاوم ترین نوع هاست که پوششی که رنگ پودری روی آن کشیده است سطحی صاف و یکدست را برای آنها که به زیبایی اهمیت می دهند به وجود آورده است.

بایگانی ریلی جهان بایگان

بایگانی ریلی جهان بایگان از شرکت های تولید کننده بایگانی ریلی در ایران است که در جهت ارائه خدمات برای مشتری های خود تلاش می کند.این شرکت تولید کننده و ارائه دهنده انواع بایگانی ریلی سراسر ایران و جهان است که بایگانی های ریلی را با توجه به خواست و سلیقه ی مشتری طراحی  و ارائه می کند تا مورد استفاده سفارش دهندگان قرار بگیرند. اندازه و ابعاد آن باتوجه به خواست هر ارگانی طراحی و ساخته می شود تا در فضای مورد نظر قرار گیرد.

خدمات تولید و ساخت بایگانی ریلی جهان بایگان در سراسر کشور ارائه می شود که در جلب نظر هم وطنان خود می کوشد. محصولات این شرکت در دو نوع بایگانی ریلی هوشمند و بایگانی ریلی برقی در اختیار مشتری های خود قرار می گیرد که با توجه به نیاز هر شرکتی مدل متناسب با آن ارائه می شود که رضایت آنها را به دنبال دارد.

سفارش محصول

محصول خود را به آسانی سفارش دهید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.