همکاری در فروش

شرکت جهان بایگان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات اداری در ایران در نظر دارد برای اولین بار در این صنعت، سیستم همکاری در فروش تجهیزات اداری را راه اندازی نمایند. از این رو شما مخاطب گرامی چنانچه قصد خرید انواع تجهیزات اداری از جمله انواع سیستم های قفسه بایگانی ریلی ، قفسه کتابخانه ، قفسه فلزی راک و نیز کمد بایگانی را دارید می توانید به سادگی و با ثبت پروژه و دنبال نمودن آن تا مرحله ی خرید نهایی از پورسانت همکاری در فروش این مجموعه بر خوردار گردید. 

همکاری در فروش

روال کار همکاری 

روالی کار در این همکاری خیلی سادست . الان که تو سایتمون تشریف دارید و دنبال شرکتی برای واگذاری پروژتون هستید می تونید با پر کردن فرم در انتهای این برگه آمادگی خودتون رو برای همکاری با شرکت  جهان بایگان برای انجام پروژه ی مذکور اعلام کنید. شرکت بعد از بررسی شما و در خواست کروکی و تعیین هزینه انجام پروژه میزان پورسانتی رو که در این پروژه به شما تعلق خواهد گرفت رو هم براتون حساب و به اطلاعتون می رسونه تا بعد از اتمام پروژه و انجام پرداختی ها،هزینه مربوط به پروسانت هم برای شما واریز بشه .

همکاری در فروش

ثبت پروژه 

همکاری در فروش

دریافت توضیحان کارشناس

همکاری در فروش

ارائه کروکی و موارد مورد نیاز

همکاری در فروش

اتمام پروژه و واریز پورسانت

منتظرتان هستیم …

کارشناسان فروش ما آماده ی دریافت فرم های سفارش محصول شما هستند به محض دریافت با شما تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند گذاشت.

همکاری در فروش

سفارش محصول

محصول خود را به آسانی سفارش دهید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.