قفسه بایگانی ریلی

قفسه بایگانی ریلی

امروزه با پیشرفت دانش بشری چنین به نظر می رسد که دیگر استفاده از کاغذ به تدریج جای خود را به ابزار هایی مانند حافظه های کامپیوتری با حجم و اندازه ای کوچک و ظرفیت بسیار بیشتر خواهند داد. اما گذر زمان خلاف این موضوع را ثابت کرده است. درست است که در بسیاری از موارد مانند اتوماسیون اداری میزان استفاده و هدر رفت منابع کاغذی به شدت کاهش یافته اما همچنان استفاده از کاغذ در عرصه های مختلف همچنان ادامه دارد، موضوعی که در کنار خود توجه به نیاز به ابزار بایگانی اسناد  مانند قفسه بایگانی ریلی را پیش از بیش می طلبد.

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

   

  پروژه های قفسه بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان

  • بایگانی ریلی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  اجرا شده در سال ۱۳۹۶
  • بایگانی ریلی شرکت فولاد سفید دشت اجرا شده در سال ۱۳۹۶
  • بایگانی ریلی نیروگاه برق زرند اجرا شده در سال ۱۳۹۷
  • بایگانی ریلی بانک ملی ارومیه اجرا شده در سال ۱۳۹۷
  • بایگانی ریلی بیمارستان مهرگان کرمان اجرا شده در سال ۱۳۹۷

  ورود به بخش پـــروژه های شرکت جهــان بایگـــان

  موارد استفاده از قفسه بایگانی ریلی

  همانگونه که بیان شد رشد تکنولوژی حافظه های جدید ذخیر سازی نیز مانع استفاده از کاغذ در جهان امروزی نشد و در حال حاضر در تمام کشور های توسعه یافته و در حال توسع استفاده از اسناد کاغذی رواج داشته و همه ساله بسیاری از اسناد مهم به صورت کاغذی چاپ و بایگانی می شوند. حال سوال اینجاست که عدم توقف استفاده از کاغذ از یک سو و از سویی نیاز روزافزون به استفاده از آن در موارد مختلف جوامع امروزی آیا موجب نخواهد شد تا ما برای بایگانی این اسناد دچار مشکل شویم؟

  قفسه بایگانی ریلی

  پاسخ به این سوال در مرحله ی اول کمی مشکل به نظر می رسد به گونه ای که چنانکه میزان اسناد مورد نیاز برای بایگانی یک دانشگاه بزرگ را در نظر بگیریم مکان مورد نیاز برای حفظ و نگهداری پرونده های مورد نیاز می بایستی بسیار بزرگ باشد یا مکانیزیمی اندیشیده شود تا برخی اسناد به مرور از گردونه ی بایگانی حذف و اسناد جدید جایگزین آنها شوند. اما روش جایگزینی نیز در همه ی مکان ها  و ادارات نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرید و ما در مکان هایی مانند بیمارستان ها نیازمند بایگانی اسناد و پرونده های پزشکی برای مدتی بلند هستیم.

  این مطلب را نیز بخوانید :
  بایگانی ریلی

   

  اما آیا این امکان مقدور است؟ در شرایط قبلی و حالت بایگانی ساده اسناد برای این بایگانی اسناد و پاسخگویی به افزایش تعداد پرونده ها تنها روش ممکن و قابل اجراء گسترش محیط بایگانی اسناد می باشد به گونه ای که بتوانیم قفسه های جدیدی را نصب و اسناد را در آن بایگانی کنیم. اما این روش نیز تا حدی می تواند پاسخگوی نیاز های ما باشد و امکان گسترش همه روزه ی فضا بدون شک مقدور نخواهد بود.

  قفسه بایگانی ریلی تنها ترین و بهترین پاسخ به این نیاز می باشد وسیله ای که قادر است بدون نیاز به گسترش فضا میزان بایگانی اسناد را تا دو برابر افزایش دهد. علاوه بر این موضوع با توجه به اینکه این محصول بر اساس استاندارد های روز دنیا طراح و اجرا گردیده است از طول عمر و کیفیت بالایی نسبت به قفسه بایگانی ثابت برخوردار می باشد.

  بایگانی ریلی

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۱Average:۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *