شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (27 سال سابقه)

دمونتاژ و مونتاژ بایگانی ریلی شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران

دمونتاژ و مونتاژ بایگانی ریلی شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران

با سلام خدمت همراهان گرامی
امروز با شما هستیم با معرفی پروژه دمونتاژ و مونتاژ بایگانی ریلی شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران بعد از 20 سال !!!!
بله درست خواندید،بعد از 20 سال

ابتدا با مفهوم دمونتاژ مونتاژ آشنا میشنویم سپس به معرفی پروژه مذکور می پردازیم.

دمونتاژ مونتاژ بایگانی ریلی به چه معناست؟

برای درک مفهوم عبارت دمونتاژ مونتاژ ابتدا باید به تعریف هر یک از این کلمات بپردازیم.

مونتاژ به معنای سوار کردن قطعات یک سیستم بر روی هم جهت راه اندازی محصول مورد نظر می باشد.

دمونتاژ نیز به معنای باز کردن قطعات یک سیستم از یکدیگر جهت انجام عملیات تعمیر و یا تعویض روی قطعات و یا جابجایی در سیستم های متحرک می باشد .

پس با مفهوم دو کلمه مونتاژ و دمونتاژ آشنا شدید. حال به راحتی میتوان مفهوم عبارت دمونتاژ مونتاژ را دریافت کرد. دمونتاژ مونتاژ بایگانی ریلی به معنای باز کردن قطعات این سیستم، جابجایی آن به محل جدید و سوار کردن دوباره قطعات بر روی یکدیگر می باشد. همانطور که متوجه شدید این عبارت جهت جابجایی این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد.

دمونتاژ و مونتاژ بایگانی ریلی شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران:

شرکت جهان بایگان اولین تولیدکننده ای می باشد که سیستم های بایگانی خودرا با 25 سال خدمات پس از فروش ارائه می کند. این شرکت خدمات مربوط به جابجایی و تعمیرات سیستم های تولیدی خود را تا 25 سال پس از فروش هم بدون هیچ عذری بر عهده می گیرد و گارانتی می کند. به عبارتی ساده تر شرکت جهان بایگان بعد از 20 سال همچنان خدمات پس از فروش دارد.

بایگانی ریلی

پروژه شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران 20 سال پیش برای این مجموعه محترم تولید و اجرا گردید و پس از 20 سال کارایی که نیاز به تعمیرات نداشته، هنوز هم قابلیت دمونتاژ و مونتاژ دارد و هنوز هم می تواند سالیان سال برای این مجموعه محترم کارکرد داشته باشد. این پروژه از تیپ های قدیمی بایگانی ریلی تولید شده می باشد که امروز بسیار تغییر کرده و بروز رسانی شده است؛ با این حال هنوز پابرجاست و شرکت جهان بایگان پس از 20 سال نیز می تواند خدمات جابجایی سیستم های تولیدی خود را انجام دهد.

وقتی از خرید کالای سرمایه ای صحبت میکنیم دقیقا به همین موضوع اشاره می کنیم. خرید کالایی که حداقل 20 سال بدون نیاز به خدمات برای شما کار کند و پس از 20 سال کارکرد همچنان قابلیت دمونتاژ و مونتاژ (جابجایی) داشته باشد.

در هنگام خرید سیستم بایگانی ریلی برای بررسی کیفیت سیستمی که خریداری می کنید لازم است ابتدا باید مشخصات فنی بایگانی ریلی مجموعه تولید کننده را کامل مطالعه کنید؛ سپس سیستمی را خریداری کنید که بعنوان کالای سرمایه ای بهترین کارایی را داشته باشد.

کارشناسان شرکت جهان بایگان همیشه آماده پاسخگویی و مشاوره به خریداران محترم می باشند. بدین منظور به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید.

قفسه بایگانی ریلی

لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

به این نوشته امتیاز دهید!
اشتراک در
اطلاع از

2 دیدگاه ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدرضا زارع
1 سال قبل

درود
هنگام دمونتاژ مونتاژ میتونیم از تعداد قفسه ها کم کنیم؟ و یا بالعکس به تعدادشون اضافه کنیم؟