شرکت جهان بایگان، برترین تولیدکننده تجهیزات بایگانی | تاریخ تاسیس: 1375/12/25 (26 سال سابقه)

کاتالوگ های شرکت جهان بایگان:

کاتالوگ های شرکت جهان بایگان:

همانطورکه می دانید سیستم بایگانی ریلی از نظر عملکرد به سه دسته مکانیکی، برقی و هوشمند دسته بندی می شود. هرکدام از این سیستم ها با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه کاتالوگ مربوط به هر سیستم به صورت جداگانه (جهت سهولت در دسترسی) برای شما مشتریان عزیز بارگذاری شده است.

کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی مکانیکی:

کاتالوگ بایگانی ریلی مکانیکی جهان بایگان

قفسه بایگانی ریلی فلزی مکانیکال با استفاده از فرمان هایی که بر روی قاب نمای جلو تعبیه شده است، قادر است با حرکت در طرفین فضای خالی موجود بین قفسه های بایگانی را از بین برده و به افزایش فضای بایگانی منجر شود. همانطور که از نامش پیداست این نوع از سیستم به صورت مکانیکال  با استفاده از نیروی انسانی حرکت می کند. لازم به ذکر است با درنظر گرفتن متد های طراحی مدرن جهت تسهیل زندگی انسان، این سیستم ها با کمترین نیروی دست جابجا می شوند و نیاز به فشار زیادی برای حرکت آن ها نیست.

جهت دانلود کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی مکانیکی کلیک کنید.

 

کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی برقی:

قفسه بایگانی ریلی برقی نوع ارتقاء یافته ای از سیستم مکانیکی می باشد که با تکیه بر نیروی الکترونیکی جابجا می شود و حرکت می کند. این نوع از بایگانی ریلی با بهره گیری از نیروی برق و جابجایی سریع موجب دسترسی آسان در کوتاه ترین زمان به اسناد می گردد.

جهت دانلود کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی برقی کلیک کنید.

کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی هوشمند:

قفسه بایگانی ریلی مکانیکی در تمام قسمت های خود از هوش مصنوعی بهره می برد و قادر است اکثر امور مربوط به بایگانی اسناد را در کوتاه ترین زمان و با دقتی بالا انجام دهد. استفاده از این نوع از بایگانی های ریلی اتوماتیک – هوشمند می تواند برای سازمان ها و ارگان های حساس دولتی و نظامی که نیازمند امنیت بسیار بالا برای اسناد بایگانی شده خود می باشند بسیار مفید  و موثر باشد.

جهت دانلود کاتالوگ قفسه بایگانی ریلی مکانیکی کلیک کنید.

کاتالوگ مشخصات فنی تصویری:

مشخصات فنی بایگانی ریلی، مهم ترین بخش در خرید می باشد که باید مطالعه شده و مورد بررسی قرار گیرد. این مشخصات اطلاعات دقیق و کاملی از سیستم تولید شده  در اختیار مشتری قرار می دهد که نشان دهنده کیفیت، طول عمر و قیمت سیستم مورد نظر می باشد.

جهت دانلود کاتالوگ مشخصات فنی تصویری کلیک کنید.

به این نوشته امتیاز دهید!
اشتراک در
اطلاع از

0 دیدگاه ثبت شده
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها