قفسه ریلی

قیمت قفسه ریلی

سیستم قفسه ریلی از جمله بهترین نوع تجهیزات بایگانی در حال حاضر می باشد که قادر است فضای مورد نیاز برای بایگانی اسناد را در مکان فعلی بایگانی شما تا دو برابر افزایش دهد. قیمت قفسه ریلی عنوانی است که در آن به بررسی این محصول با قفسه بایگانی ثابت خواهیم پرداخت.

ثبـــت سفـــــارش

در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

 

اما آیا این نوع از سیستم های بایگانی در مقایسه با بایگانی ثابت مقرون به صرفه می باشند یا از هزینه ی بالاتری برخوردارند؟ قبل از ورود به بحث مقایسه بین دو نوع قفسه بایگانی لازم است توضیح دهیم که چنانچه بخواهیم اسناد خود را با استفاده از بایگانی ساده و به شکل ثابت انجام دهیم نیازمند گسترش فضای و محیط بایگانی خود خواهیم بود که این خود در بسیاری موارد هزینه بسیار فراتر از آنچه در مقایسه میان قفسه بایگانی ثابت و قفسه ریلی هست را برای ما به بار خواهد آورد.

سیستم فایل ریلی

بنابرین برای درک بهتر از تفاوت استفاده از دو نوع بایگانی ثابت و قفسه ریلی ابتدا بهتر از به مزایا قفسه ریلی نسبت به نوع ثابت آن بپردازیم تااز نتیجه این موضوع به راحتی مقرون به صرفه بودن قفسه ریلی پی ببریم؛

مشاهده ی محصولات :

سیستم های بایگانی ریلی

 

مقایسه قیمت قفسه ریلی و مزایای آن

  • امنیت بالای قفسه ریلی : این نوع از قفسه های بایگانی در مقایسه با قفسه بایگانی ثابت از امنیت بسیاری بالایی برخوردارند زیرا قفسه ها در حالتی که استفاده نمی شوند به صورت بسته و قفل شده در کنار یکدیگر قرار می گیرند و تا زمانی که اپراتور قفسه ها را برای حرکت فعال نکرده باشد اسناد تمام قفسه ها غیر قابل دسترس خواهند بود. این درصورتی است که شما در قفسه بایگانی ثابت نمی توانید تمام قفسه ها را به صورت یکجا بسته و یا باز نمایید.
  • دقت بالا نگهداری اسناد : قفسه های ریلی با توجه به علم روز دنیا طراحی و ساخته می شوند این موضوع موجب می گردد تا تمام معایب قفسه بایگانی ثابت در آنها رفع گردد. از جمله ی مهمترین این موارد قابلیت گردش هوا در بین قفسه های بایگانی است که موجب می شود اسناد بایگانی شده در گذر زمان دچار آسیب نگردند.
  • با کیفیت و استاندارد : تمام مراحل تولید قفسه ریلی از طراحی تا رنگ آمیزی نهایی اسن محصول تحت نظارت متخصصان این حوزه انجام می گیرد که این موضوع موجب می شود تا محصول نهایی از نظر کیفیت نهایی در سطح بالایی بوده و دارای طول عمر بسیار مناسب در مقایسه با نوع ثابت خود باشد.

موارد یاد شده تنها موارد محدودی از تفاوت های موجود میان این دو نوع قفسه بایگانی می باشد. شما مخاطبان گرامی می توانید برای اطلاع از قیمت قفسه ریلی و سایر تفاوت ها و مزایای این محصول با کارشناسان ما در جهان بایگان در تماس باشید.

 

[Total Count:1Average:5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *