سیستم بایگانی ریلی

سیستم بایگانی ریلی

افزایش بهره وری نیروی انسانی با افزایش کارایی سیستم های مورد استفاده در شرکت ها همواره مورد توجه مدیران بوده و شرکت به روش های مختلف سعی در بهبود فرایند کاری مجموعه ی خود داشته اند. از جمله مهمترین قسمت ها در تمامی شرکت و ادارات دولتی بخش بایگانی اسناد می باشد. هر چه قدر این قسمت بتواند منظم تر و دقیق تر به وظیفه خود عمل نمایند در افزایش بهره وری و سرعت کاری مجموعه ها موثر واقع خواهد بود. در مجموعه بایگانی نیز از جمله مهمترین ارکان ها سیستم بایگانی می باشد. موضوعی که در این مقاله قصد بررسی و توضیح پیرامون آن را داریم سیستم بایگانی ریلی می باشد.

افزایش بهره وری با سیستم بایگانی ریلی

هر قسمتی در هر مجموعه ای دارای دغدغه ها و مسائل و مشکلات خاص خود می باشد که مجموعه ها همواره در حال جستجوی بهترین راه برای حل این مسائل بوده اند. قسمت بایگانی اسناد نیز از این قائده مستثنی نیست و هموار مسائلی خاص در این قسمت وجود داشته است مسائلی از قبیل ؛

  • افزایش حجم اسناد مورد نیاز به بایگانی
  • عدم وجود فضای مورد نیاز به بایگانی اسناد در مقایسه با افزایش اسناد
  • از کار افتادگی قفسه های قدیمی و یا غیر استاندارد بودن آن ها
  • عدم امکان ایجاد امنیت کافی برای اسناد خاص در شکل قدیمی بایگانی اسناد

و بسیاری دغدغه های دیگر که مهمترین قسمت هر مجموعه ای را مشغول خود می کند و موجب افت چشمگیر بهره وری قسمت مذکور می گردد. اما راه چاره چیست و چونه می توان بدون صرف هزینه زیاد بر این مسائل و مشکلات فائق آمد.

برای تمامی مسائل و مشکلات مطرح شده در این حوزه فقط یک پاسخ وجود دارد و آن هم عبارت است از جایگزین نمودن سیستم بایگانی ریلی به جای شکل قدیمی قفسه های بایگانی اسناد. با این کار شما توانسته اید با یک حرکت پاسخی مناسب به سوالات مطرح شده دهید. به عبارتی ؛

افزایش دو برابر حجم بایگانی

سیستم بایگانی ریلی بدون نیاز به افزایش فضای بخش بایگانی، حجم بایگانی اسناد را تا دو برابر افزایش می دهد و شما می توانید بدون افزایش حتی یک متر در فضای فعلی مجموعه ی خود، تمامی اسناد گذشته و حال خود را بایگانی نماید. این موضوع امروزه در کلان شهر ها که افزایش فضا حتی در کوچک ترین مقیاس بسیار پر هزینه می باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

این مطلب را نیز بخوانید :

قیمت بایگانی ریلی

 

کیفیت بالای سیستم بایگانی ریلی

سیستم بایگانی ریلی جهان بایگان بر اساس آخرین استاندارد های روز دنیا طراحی و اجرا می گردد. استفاده از قطعات استاندارد و وجود سوراخ های در قفسه ها برای جابجایی هوا تا رنگ الکترواستاتیک بدنه فلزی سیستم بایگانی ریلی این اطمینان خاطر ایجاد می کند که این سیستم تا سالیان سال نیاز مجموعه شما را به بایگانی اسناد به شکلی مطلوب پاسخ خواهد داد. در کنار این موضوع شرکت جهان بایگان سیستم بایگانی ریلی خود را به صورت کامل در هر زمان و مکان پشتیبانی فنی می نماید. 

امنیت بالایی سیستم بایگانی ریلی

این نوع از سیستم های بایگانی ریلی با امکان قفل برخی از قفسه این قابلیت را دارند که برخی از اسناد را که محرمانه بوده و نیاز به امنیت بیشتری  دارند را به خوبی و به دور از دسترس آزاد نگهداری نمایند. این موضوع باعث می شود تا بدون صرف هزینه جانبی برای تامین برخی لوازم برای بایگانی اسناد محرمانه بتوانیم آن ها را به راحتی در مقایسی بزرگ بایگانی نماییم.

علاوه بر موارد بیان شده می توان دلایل بسیاری را برای جایگزین نمودن سیستم قدیمی بایگانی اسناد با بایگانی ریلی نام برد که از حوصله ی بحث خارج است. اما آنچه به وضوح نمایان است رغبت امروزه تمام مجموعه به استفاده از سیستم بایگانی ریلی به دلیل وجود مزایای بسیار این سیستم می باشد.

بایگانی ریلی

[Total Count:1Average:5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *