قیمت بایگانی ریلی

قیمت بایگانی ریلی

بایگانی ریلی بهترین شیوه بایگانی اسناد به شمار می رود که امروزه بسیاری سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی برای تجهیز قسمت بایگانی خود از آن بهرمند می شوند. این نوع از بایگانی ریلی قابلیت های بسیاری از جمله عدم نیاز به گسترش فضا، افزایش حجم بایگانی اسناد و افزایش امنیت بایگانی اسناد را دارا می باشد. تمام این موارد در کنار قیمت مقرون به صرفه این نوع از بایگانی ریلی موجب تمایل هرچه بیشتر سازمان ها به استفاده از این سیستم شده است.

توجه : مخاطب و مشتری گرامی می توانید در کوتاه ترین زمان قیمت محصول مدنظر خود را از کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان استعلام نمایید.

ثبـــت سفـــــارش

در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

 

نحوه ی تعیین قیمت بایگانی ریلی 

در کنار تمام مزایا و قابلیت های این نوع از سیستم های بایگانی همواره پرسش بسیاری از سازمان ها و شرکت های خواستار این نوع از سیستم بایگانی ریلی این بوده است که قیمت بایگانی ریلی به چه شکلی محاسبه می گردد.برای پاسخگویی به این سوال می بایستی ابتدا مولفه هایی را که در قیمت گذاری انواع بایگانی ریلی موثر می باشند را بررسی نماییم تا جواب مناسبی به سوال مذکور داده باشیم.

ابعاد بایگانی ریلی

سیستم بایگانی ریلی بر اساس محل نصبی که برای آن در نظر گرفته می شود می تواند اندازه و ابعاد مختلفی را داشته باشد. چه بسا در محیطی ۵ قفسه با یک اندازه مشخص و در محیطی دیگر ۲۰ قفسه با اندازه ای دیگر جایگذاری گردد. از این رو شرکت ها بعد از دریافت سفارش از مشتری، محلی که قرار است سیستم بایگانی ریلی در آن نصب گردد نقشه برداری نموده و بر اساس اندازه های به دست آمده سیستم بایگانی ریلی را قیمت گذاری می نمایند.

قیمت بایگانی ریلی

کیفیت قطعات استفاده شده در سیستم بایگانی ریلی

شرکت های تولید کننده سیستم بایگانی ریلی از مواد اولیه و قطعات مختلفی در مجموعه سیستم بایگانی ریلی خود بهره می برند از این رو قیمت بایگانی ریلی تولید شده توسط شرکت های مختلف تفاوت هایی با یکدیگر دارند. حال سوال اینجاست که آیا خرید از تولید کنندگانی که محصول خود را با کمترین قیمت بازار ارائه می کنند مفید خواهد بود؟

توجه به این نکته قبل از خرید این نوع از سیستم های ضروری است که سیستم بایگانی ریلی، به صورت مداوم مورد استفاده مرکز مورد نظر خواهد بود و کوچک ترین اختلال در روند کاری سیستم کل مجموعه را دچار اختلال خواهد نمود. پس عاقلانه به نظر می رسد قبل از عقد قرار داد، تحقیق کاملی در رابطه با محصول مورد نظر و نوع قطعات مورد استفاده در آن نموده باشیم. چرا که برخی از شرکت ها برای کاستن از هزینه تمام شده اقدام به نصب قطعاتی با کیفیت پایین در محصول خود می نمایند که این موضوع در ابتدا و ظاهر نماینان نمی شود اما به مرور و در گذر زمان موجب خرابی و در نتیجه اختلال در سیستم بایگانی ریلی می گردند.

انواع مختلف بایگانی ریلی 

به مرور و در گذر زمان سیستم بایگانی ریلی دچار تغییر و پیشرفت های زیادی بوده است این موضوع موجب شده است شکل های مدرن تری از این سیستم طراحی و تولید گردد. شرکت های مختلف با تجهیز نمودن سیستم بایگانی ریلی خود به انواع مختلف ابزار های به روز از سویی موجب بالا رفتن کیفیت و از سویی به وجود آمدن انواع مختلفی از این سیستم شده اند که هر کدام مزایا و قابلیت های متفاوتی نسبت به دیگری دارد. این موضوع نیز قیمت بایگانی ریلی را در انواع مختلف متفاوت نموده است طوری که سیستم بایگانی ریلی هوشمند قیمت به نسبت بالاتری در مقایسه با بایگانی ریلی مکانیکال دارند.

این مطلب را نیز بخوانید :

انواع بایگانی ریلی

 

تمام موارد بالا به نحوی در تعیین قیمت بایگانی ریلی موثر می باشند از این رو بسیار مفید خواهد بود خریدارن این نوع از سیستم ها قبل از درخواست تعیین قیمت به موارد مهم اشاره شده در مقاله توجه کافی داشته باشند تا دچار خریدی بی کیفیت به بهانه ی قیمت پایین نگردند.

بایگانی ریلی

[Total Count:1Average:5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *