بایگانی ریلی مشهد

شرکت جهان بایگان در طول بیست سال سابقه ی حضور در بازار تجهیزات اداری، فعالیت ها مختلفی در نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران و نیز همسایگان منطقه ای کشورمان را تجربه نموده است. از جمله شهر هایی که توانسته ایم پروژه های موفقی را اجرا نماییم استان بزرگ خراسان رضوی و شهر مشهد می باشد. از این رو در این مقاله قصد بررسی موضوع بایگانی ریلی مشهد و پروژه های اجرا شده در این زمنیه را داریم.

ثبـــت سفـــــارش

در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

 

پروژه های شرکت جهان بایگان در شهر مشهد

شرکت جهان بایگان در شهر مشهد همانند دیگر نقاط پروژه های موفق فراوانی را اجرا نموده است که در این بخش به ارائه نمونه هایی از آن ها می پردازیم

  • بایگانی ریلی مخابرات همراه اول مشهد اجراء شده در سال ۱۳۸۸
  • بایگانی ریلی بانک صادرات برج سپر مشهد اجراء شده در سال ۱۳۹۰
  • قفسه کتابخانه ی ریلی کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد اجراء شده در سال ۱۳۹۱
  • بایگانی ریلی بیمارستان منتصریه مشهد اجراء شده در سال ۱۳۹۴
  • بایگانی ریلی شرکت طوس چینی مشهد اجا شده در سال ۱۳۹۶

ورود به بخش پـــروژه های شرکت جهــان بایگـــان

بایگانی ریلی مشهد

شهر های بزرگی مانند شهر مشهد همواره در حال دگرگونی و گسترش در ابعاد مختلف می باشند. رشد و گسترش مشاغل مختلف در این شهر ها از یک سو و بهبود سطح کیفی زندگی از سوی دیگر موجب می شود تا در گذر زمانی اندک جمعیت این شهرها رشد بالایی را به خود ببیند. این موضوع موجب می شود تا شهر و سازمان های موجود در آن با چالش های جدید روبرو شوند.

بایگانی ریلی مشهد

برای مثال چنانچه در شهری با تعداد جمعیت محدود سازمانی قصد تاسیس کتابخانه ای داشته باشد می تواند نیاز خود به قسه های کتابخانه ای را با تعدادی محدود از قفسه های ثابت پاسخ دهد. اما آیا در گذر زمان و با رشد جمعیت و افزایش درخواست در این کتابخانه ها امکان پاسخگویی با این توان محدود ممکن خواهد بود ؟ بدون شک پاسخ منفی است و این نمونه ای از همان چالش های پیش روی سازمان ها و نهاد های شهر های در حال توسعه می باشد.

این مطلب را نیز بخوانید :

قفسه ریلی

مقاله بایگانی ریلی مشهد نیز قصد پاسخگویی به این چالش را دارد که چگونه می توانیم در شهری مانند مشهد نیاز ادارات و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی را به افزایش ظرفیت بایگانی پاسخ دهیم. پاسخی که نیاز به افزایش فضا نداشته باشد و ضمن افزایش ظرفیت بایگانی کیفیت و کارایی سیستم بایگانی مجموعه را نیز افزایش دهد. قطعا رشد چشمگیر علم در جهان امروزی پاسخ های فرآوانی را به این پرسش خواهد داد و راهکار های متعددی پیش روی ما خواهد گذاشت اما آنچه مسلم است استفاده از شیوه ای خواهد بود که بتواند بهترین نوع پاسخ باشد.

سیستم بایگانی ریلی

بایگانی ریلی سیستمی است که قادر است در فضای موجود در هر سازمان و ارگانی میزان بایگانی اسناد را تا ۱۰۰ درصد افزایش دهد این سیستم انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های خاص خود را داشته و می توانند نیاز های مختلفی را پاسخگو باشند.

[Total Count:1Average:5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *