قفسه بایگانی ریلی

قفسه ریلی کتابخانه و اسناد

امروزه حفظ و نگهداری از اسناد مدارک یکی از دغدغه های هر شرکت و اداره ای است . این حفظ و نگهداری باید به گونه ای باشد که علاوه بر بالا بودن امنیت برای حفظ مدارک سری و محرمانه ، به راحتی قابل دسترسی باشند ودر عین حال در فضای کمتر مقدار بیشتری از اسناد طبقه بندی شوند . قفسه ریلی کتابخانه و اسناد یکی از انواع مدل قفسه هایی است که برای حفظ اسنادو مدارک اداری مهم توصیه می شود.

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

   

  قفسه های ریلی از به روزترین وجدیدترین شیوه های بایگانی است که باعث شده به راحت ترین شکل به اسناد خود دسترسی پیدا کنیم. اسناد هر اداره یا هرفردی یکی از بخش های مهم زندگی آن است که برای نگهداری از آن به سراغ هر روش مطمئنی میرود و بر همین اساس در سیستم بایگانی اداری امروزه استفاده از قفسه های ریلی جایگاه ویژه ای برای حفظ و حراست از مدارک دارند.

  اسناد ومدارک همواره در معرض تهدید حوادث طبیعی وفجایع انسانی هستند عدم نگهداری مناسب و بی توجهی مسئولان به این موارد باعث از بین رفتن اسناد مهم اداری و حتی بعضا میراث کشوری می شود . از جمله راه حل های مراقبت از این مدارک مهم استفاده از قفسه هایی با امنیت بالا برای بایگانی است که قفسه های ریلی پیشنهاد خوبی در این موارد هستند. در ساخت قفسه های ریلی از فناوری بالایی استفاده شده تا در بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد .

  بایگانی ریلی

  قفسه ریلی کتابخانه و اسناد در انواع مختلفی تولید شده و در اختیار خواهان این محصول قرار می گیرد از انواع آن قفسه های ریلی الکترونیکی، قفسه های ریلی اتوماتیک ، قفسه های ریلی برقی، قفسه های ریلی فوق سبک را میتوان نام برد . قفسه های ریلی باعث شده که بتوانیم از کمترین فضا برای بایگانی بیشترین استفاده را داشته باشیم این قسمت از قفسه قابلیت جابجایی و چیدمان راحتی دارند بدون این که فضای بیشتری را بگیرد. قفسه های ریلی شیوه ی نوین و موفق در جهت طبقه بندی و بایگانی می باشد . از مزیت های دیگر قفسه های ریلی می شود به قابلیت بالا در ذخیره و بایگانی اسناد وپرونده ها اشاره کرد .

  استفاده از این نوع قفسه بسیار آسان است چرا که به صورت قفسه های ریل دار هستند که درصورت نیاز پرونده ای کافی است تنها قفسه را روی ریل حرکت دهیم. قفسه های ریلی دارای ظاهر و بدنه ی زیبا نیز می باشند که چهره ی فضای ادارات را تحت تاثیر قرار می دهند و به زیبا سازی فضای محیط کار کمک می کند .

  این مطلب را نیز بخوانید :

  قفسه ریلی

   

  قفسه های ریلی مکانیکی از پر مصرف ترین این نوع از قفسه هاست.این سیستم مناسب برای مکان هایی مناسب است که در آن رفت و آمد کم است حجم متوسطی از اوراق و پرونده ها را در اختیار دارند این سیستم دارای یک قفل مرکزی است که تا جایی که ممکن است از آسیب رسیدن به مدارک جلوگیری می شود. قفسه ریلی الکتریکی بر عکس قفسه های مکانیکی مناسب برای جاهای پر رفت وآمد هست. استفاده از این نوع قفسه ها بسیار آسان است و تنهاکافی است یک دکمه را لمس کنید.

  ایمن سازی قفسه ریلی کتابخانه و اسناد

  برای ایمن سازی قفسه ریلی کتابخانه و اسناد باید علاوه بر کیفیت و ساخت مناسب به عوامل بیرونی و محیطی هم توجه زیادی نمود زیرا عدم توجه ودقت در نگهداری این محصول موجب آسیب و از بین رفتن زود هنگام قفسه ای ریلی را به دنبال خواهد داشت. از عوامل محیطی می توان به : نور خورشید، گرد و خاک ، رطوبت ، خشرات وجانوران موذی ، آتش سوزی، ورود افراد غیر مسئول به قسمت اسناد ، سرقت ، عدم طبقه بندی صحیح اشاره کرد.

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۱Average:۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *