قفسه ریلی بایگانی

قفسه ریلی بایگانی

موضوع مقاله امروز قفسه ریلی بایگانی است. وسیله ای که استفاده از آن در بخش بایگانی اسناد مزایایی زیادی از جمله افزایش حجم بایگانی اسناد ، بهبود چشمگیر نظم بایگانی و نیز بالا رفتن امنیت نگهداری اسناد مختلف را به دنبال دارد. هر کدام از این قابلیت ها در نوع خود به تنهایی برای مراکز و شرکت های مختلف از جمله دغدغه های مهم می باشد که امروزه رشد صنعت تجهیزات اداری به همه ی این دغدغه ها در یک محصول به نام قفسه ریلی بایگانی پاسخ داده است.

ثبـــت سفـــــارش

در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

 

پروژه های قفسه بایگانی ریلی شرکت جهان بایگان

  • بایگانی ریلی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  اجرا شده در سال ۱۳۹۶
  • بایگانی ریلی شرکت فولاد سفید دشت اجرا شده در سال ۱۳۹۶
  • بایگانی ریلی نیروگاه برق زرند اجرا شده در سال ۱۳۹۷
  • بایگانی ریلی بانک ملی ارومیه اجرا شده در سال ۱۳۹۷
  • بایگانی ریلی بیمارستان مهرگان کرمان اجرا شده در سال ۱۳۹۷

ورود به بخش پـــروژه های شرکت جهــان بایگـــان

افزایش حجم بایگانی اسناد با استفاده از قفسه ریلی بایگانی

دلایلی مختلفی وجود دارد که امروزه نیاز مراکز مختلف را به گسترش ظرفیت بایگانی اسناد افزایش داده است. اما این گسترش فضا در همه ی مکان ها به سهولت و راحتی برخی جاها نبوده و گاهی اوقات به صورت کلی محال به نظر می رسد. چرا که امروزه اکثر شرکت هایی که با نیاز به افزایش ظرفیت رو به رو هستند در شهرهای بزرگ مشغول می باشند که گسترش تنها یک متری فضای کلی مجموعه می تواند بار مالی بسیار زیادی را برای مجموعه ایجاد نماید.

پس چاره چیست؟ چگونه می توانیم انبوهی از اسناد مهم شرکت خود را به گونه ای در محل مجموعه بایگانی نماییم که در صورت نیاز بتوانیم به سهولت به آن ها دسترسی داشته باشیم؟ 

پیشرفت علم و تکنولوژی در جهان امروزی توانسته است پاسخ هایی فراوانی به این پرسش بدهد به گونه ای که امروزه این امکان فراهم است که بتوانیم به اندازه ی یک برج سند کاغذی را در یک فایل رایانه ای ذخیره نماییم بدون آنکه اصلا بخواهیم فضایی را در حقیقت اشغال نموده باشیم. اما این پایان داستان نیست. نیاز به بایگانی اسناد کاغذی پایانی نداشته و همواره مکانی برای بایگانی این نوع از اسناد مورد نیاز می باشد. 

تاثیر رشد علمی بر سازندگان تجهیزات اداری پاسخ جالبی را به این نیاز به وجود آورده است. قفسه ریلی بایگانی وسیله ای که قادر است با حرکت ساده بر روی ریل هایی که در قسمت زیر قفسه ها جاگذاری شده در جهت راست و چپ حرکت نماید و فضای خالی بین قفسه ها را از بین ببرد با این ابداع خلاقانه ظرفیت بایگانی اسناد به واسطه حذف راه رو های اضافی میان قفسه ها تا دو برابر افزایش می یابد. افزایشی که می تواند خیال هر مجموعه ای را برای بایگانی اسناد خود تا مدت های طولانی راحت نماید.

این مطلب را نیز بخوانید :

بایگانی ریلی

 

امنیت بالای قفسه ریلی بایگانی

تحول در شکل بایگانی اسناد تنها در افزایش ظرفیت بایگانی اسناد خلاصه نمی شود و شکل جدید بایگانی ویژگی های خاص و جدیدی را با خود به همراه دارد که از جمله ی مهمترین آنها عبارت است از افزایش امنیت بایگانی اسناد نسبت به شکل قدیمی به گونه ای که در شیوه ی جدید کاربر این امکان را دارد تا با قفل نمودن برخی از قفسه ها آن ها را از دسترس سایر کاربران خارج نماید. 

با یک تنظیم ساده این امکان فراهم می شود که بتوانید یک یا دو قفسه را برای بایگانی اسناد محرمانه در نظر گرفته و برای آن ها دسترسی خاصی را تعریف نمایید. علاوه بر این موضوع و در پایان ساعات کاری مجموعه با بسته شدن تمام راه رو ها مابین قفسه ریلی بایگانی و قفل تمام مجموعه امنیت کلی مجموعه بایگانی نیز به صورت کلی افزایش یافته و سیستم مانند گاوصندوقی اسناد را تا زمان رمز گشایی یا باز نمودن قفل اصلی در خود نگه می دارد.

افزایش کارایی و عمر سیستم ، شکل جدید و زیبای قفسه ، استفاد از مکانیزم گردش هوا برای جلوگیری از خرابی پرونده ها و بسیاری مزایای دیگر از جمله مهمترین قابلیت های قفسه ریلی بایگانی می باشند.

بایگانی ریلی

[Total Count:1Average:5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *