قفسه ریلی

قفسه ریلی

بروز برخی مشکلات و نیاز به برطرف نمودن آنها همواره ما را بر آن داشته تا در حوزه های مختلف دست به نوآوری و ابداع ابزار های جدیدی بزنیم. ابزار هایی که نه تنها مشکل و نیاز به وجود آمده را پاسخگو بوده اند بلکه به صورت چشمگیری بر بهره وری مجموعه موثر واقع شده اند. این مقاله قصد بررسی قفسه ریلی از جمله برترین تجهیزات اداری را دارد که تونسته است نیاز به حجم بیشتر برای بایگانی اسناد، بدون افزایش در فضای مورد نظر را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد.

ثبـــت سفـــــارش

در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

 

افزایش دو برابری بایگانی اسناد با استفاده از قفسه ریلی

نیاز به مکان بیشتر برای بایگانی اسناد هر روز بیشتر از گذشته احساس می گردد و امروزه دغدغه ی بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی نیاز مکانیزیمی برای نگهداری اسناد بیشتر بدون کوچک ترین افزایش فضا می باشد. موضوعی که در نگاه اول دور از ذهن به نظر می آید اما این چنین نیست و پیشرفت علم در صنعت تجهیزات اداری پاسخی مناسب به این نیاز داده است.

قفسه ریلی تنها پاسخی است که امروزه نیاز تمام شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی را برای فضای بیشتر جهت بایگانی اسناد را برطرف می نماید. در این نوع از بایگانی شکل ثابت قفسه حذف می گردد با این کار راه روی موجود در بین قفسه از میان رفته و جای خود را به قفسه های بیشتری برای بایگانی اسناد می دهد. از سوی با ریل گذاری قفسه ها و امکان حرکت آنها در دو جهت راست و چپ  دسترسی به اسناد موجود در قفسه ها به آسانی صورت می گیرد.

حال شما در فضای قبلی بایگانی اسناد خود می توانید تا دو برابر به حجم بایگانی اسناد اداره ی خود اضافه نمایید بدون آنکه نیاز داشته باشید تغییری در فضای بایگانی اسناد خود به وجود آورید.

این مطلب را نیز بخوانید :

قیمت بایگانی ریلی

امروزه در کشور ما شرکت های فراوانی به تولید و ارائه خدمات پیرامون قفسه ریلی می پردازند که از جمله بزرگ ترین و با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید قفسه ریلی شرکت جهان بایگان می باشد. محصولات این شرکت از طراحی مدرن و منطبق با استاندارد روز دنیا بهره می برند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت در کنار لوازم جانبی استاندارد ماندگاری و دوام بالایی به تولیدات این شرکت می بخشد که موجب تمایز محصولات این مجموعه از سایر تولیدگنندکان تجهیزات اداری می گردد.

[Total Count:1Average:5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *