قفسه کتابخانه ای ریلی

قفسه فلزی

ساماندهی به وسایل و مدارک در هر جایی به نظم و چیدمان مناسب فضا کمک می کند که این نظم آرامش را به دنبال خواهد داشت . برای مرتب کردن و چیدمان مناسب نیازمند قفسه های جداکننده هستیم تا مدارک و وسایل را بر اساس آنچه که نیازمندیم درون آنها قرار دهیم. برای قفسه بندی باید به جرم وسایلی که بر روی آن قرار می گیرد توجه کنیم . قفسه فلزی از توان و مقاومت زیادی برا تحمل بار وارده دارند .

  ثبـــت سفـــــارش

  در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستیم.در صورتی که تمایل دارید کارشناسان فروش شرکت جهان بایگان با شما تماس حاصل نمایند لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

  واحد فـروش :۷۹ ۸۲ ۴۳ ۶۵ – ۰۲۱

   

  در نظر بگیرید اگر بعد از گذشت مدت زمانی هر چند اندک قفسه شما خم شود یا دچار رنگ رفتگی گردد چقدر منظره فضای شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت به همین علت انتخاب قفسه فلزی مناسب و مقاوم که سالهای زیادی را بدون تغییر مورد استفاده قرار گیرد باید از اولویت های هر مصرف کننده ای باشد .

  قفسه های فلزی در ابتدا به شکل صفحات ورقه ای و پیچ و مهره وارد بازار شدند ،با گذشت زمان و پیشرفت صنعت و فناوری در طرح های گوناگون تولید شده و وارد بازار گردیدند. امروزه تنوع در قفسه های فلزی به قدری بالا بوده که با توجه به کالایی که میخواهد ارائه شود می توان در سایز و اندازه دلخواه، رنگ مورد نظر طراحی شود.

  سیستم بایگانی ریلی

  در فروشگاه ها به علت کارایی بالا و قیمت مناسب از قفسه های فلزی استفاده می شود که برای قفسه بندی هر کدام از اجناس به طرح های مختلفی از قفسه نیاز داریم برای مثال در بخش آرایشی ـ بهداشتی از یک نوع قفسه استفاده می کنیم و در بخش میوه و سبزی به طرح دیگری از قفسه های فلزی نیازمندیم . قفسه های فلزی با توجه به میزان باری که باید تحمل کنند ساخته می شوند هر چه وزن کالا بالا باشد ورقه های مورد استفاده در آن باید ضخیم تر باشد. قفسه های پیچ و مهره ای باورقه های گالوانیزه هم طراحی می شود تا در برابر پوسیدگی مقاوم باشند.

  این نوع قفسه بندی را می توان در سردخانه ها که در معرض رطوبت اند استفاده کرد . قفسه بندی فلزی به دو شکل ثابت و متحرک هست. قفسه های فلزی انواع گوناگونی دارد که قفسه بندی فلزی مشبک، قفسه بندی فلزی پالت راک، قفسه بندی فلزی راهرویی، قفسه بندی فلزی دفتری، قفسه بندی فلزی فروشگاهی ،قفسه بندی فلزی مخصوص کارهای بایگانی متحرک، قفسه بندی فلزی با پایه راک، قفسه فلزی نیم طبقه، قفسه بندی کفپوشدار سبک یا سنگین، قفسه بندی نیم طبقه، قفسه بندی گانتی لور از انواع آن هستند.

  مزیت های قفسه فلزی

  اولین مزیت قفسه های فلزی نسبت به سایر قفسه ها همان طور که گفته شد طراحی در شکل ها و گونه های مختلف با توجه به نیاز است که در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد. از فواید دیگر و قابل ذکر این قفسه ها مقرون به صرفه و اقتصادی بودن آن نسبت به سایر قفسه ها است.

  این مطلب را نیز بخوانید :

  قفسه ریلی

   

  از ویژگی های مهم این محصول مقاومت در برابر ضربه ، خوردگی ، پوسیدگی و رطوبت است .از طرفی قفسه های فلزی از استحکام بالا و دوام و امنیت زیادی برخوردارند که برای سازماندهی کالاهای انبارها و فروشگاه ها جزو مناسب ترین نوع از انواع قفسه ها می باشد.

  هم چنین قفسه های فلزی برای استفاده حداکثر از فضا به صورت افقی و عمودی و به صورتی که امکان گذاشت و برداشت کالا به شکل ماشینی یا دستی وجود داشته باشد و با توجه به نیاز به شکل ثابت یا متحرک در مکان مورد نظر نصب می شود. این نوع قفسه بندی (قفسه پیچ ومهره ای ) به دلیل آسانی در نصب آن به گونه ای شده که به انبار منازل هم برای چینش وسایل و ایجاد نظم راه پیدا کرده است .

  ۰/۵ (۰ نظر)
  [Total Count:۱Average:۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *