قفسه کتابخانه ای ثابت کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا (س)

1396/10/6

قفسه کتابخانه ای ثابت کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا (س)

 

 

جزئیات پروژه

 

 تاریخ اجرا : 1396/04/04


 محل اجرا : کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهرا (س)

 

 سطح اجرا :  در اندازه 230*50*300


 نوع محصول : قفسه کتابخانه ای ثابت 

 

 

 

شرح پروژه 

 

 

 کتابخانه مرکزی دانشگاه الزهراء تهران

 

کتابخانه ی مرکزی دانشگاه الزهراء تهران در سال 1343 با کتب اهدایی افتتاح گردید. این مجموعه در گذشته در دو ساختمان شهید نوری و خوارزمی فعالیت می کرد که هم اکنون به ساختمان اختصاصی منتقل شده است. با توجه به وسعت و تعداد بالای کتب موجود، این کتابخانه از بزرگترین مراکز کتابخانه ای کشور محسوب می شود.


 

پروژه ی قفسه کتابخانه ای دانشگاه الزهراء تهران بزرگترین پروژه ی کتابخانه ای در ایران

 

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد کتابخانه ی دانشگاه الزهرای تهران با وسعت بالایی در حال فعالیت است و تجهیز قفسه کتابخانه ای این مرکز نیازمند مجموعه ای قوی برای طراحی و اجرا می باشد. مجموعه ای که بتواند در کنار طراحی انواع قفسه کتابخانه ای در طرح و اندازه های مختلف، امکان نسب و راه اندازی سریع آن را نیز داشته باشد. تا کتابخانه ی مورد نظر به سرعت نسبت به بهره برداری از آن اقدام نماید.

 


جهان بایگان تنها طراح و مجری قفسه کتابخانه ای با وسعت بالا در ایران 

 

همانطور که بیان شد این نوع از پروژه ها نیاز به مجموعه ای بسیار توانمند در سطوح مختلف دارد. حال آنکه مجموعه جهان بایگان متشکل از تیم طراحی قدرتمند، خط تولید یکپارچه و نیز تیم نصب و اجرای قوی موفق شد در پاییز سال 1396 اجرای بزرگ ترین پروژه ی کتابخانه ای کشور را به نام خود ثبت کند.


این پروژه از نوع محصول قفسه کتابخانه ثابت بوده در سطحی به اندازه ی 230*50*300 اجرا گردیده است. این نوع از محصول ترکیبی از MDF  و فلز است به گونه ای که برای  زیبا سازی نمای بیرونی آن از MDF در رنگ هایی با نوع درخواست مشتری و نیز مناسب با طراحی داخلی ساختمان استفاده می شود. این قسمت از قفسه در سه قسمت تحتانی، میانی و فوقانی قسمت کناری قفسه کتابخانه اجرا می گرد تا پروژه ی از نگاه بصری ظاهری شیک و زیبا داشته باشد.


از جمله ویژگی های بارز این نوع از چوب های به کار رفته در قفسه کتابخانه ای علاوه بر زیبایی ظاهری، مزیت های فنی محصول است به گونه ای که این نوع از MDF در برابر آب و هوا محیط مقاوم بوده و در گذر زمان از پایداری بالایی برخوردارند. از سویی این نوع از چوب ها با عایقی سطحی پوشانده می شوند که آن ها را در مقابل آب مقاوم می کند تا رطوبت موجود در محیط به آن ها آسیبی نرساند.


قسمت بعدی و مهم محصول عبارت است از بخش فلزی آن که از بهترین نوع ورق های فلزی موجود در بازار می باشد که در کارخانه ی شرکت جهان بایگان با توجه به نیاز پروژه پرسکاری می شوند. بعد از این مرحله این بخش از محصول با بهترین رنگ در نوع خود که خاصیت های بسیاری را به محصول نهایی می افزاید رنگ آمیزی می شوند. رنگ هایی که علاوه بر افزودن بر زیبایی و نمای ظاهری محصول، به استقامت و پایداری بلند مدت آن  کمک می کند.


در این نوع از محصولات برای جلوگیری از آسیب دیدن اسناد در بلند مدت قفسه های کتابخانه پانچ می شوند تا گردش هوا در میان کتاب ها و اسناد از آسیب دیدن آن ها در گذر زمان جلوگیری کند. علاوه بر این موضوع سهولت نصب و اجرا و نیز باز شدن دوباره و جابجایی آن برای نصب در محیط دیگر از جمله ی مهمترین ویژگی های این محصول به شمار می رود.


 

پشتیبانی قفسه کتابخانه ای شرکت جهان بایگان

 

فارغ از تمام ویژگی های مثبت این نوع از محصولات ، پشتیبانی فنی شرکت جهان بایگان از محصولات ارائه شده موجب می شود بدون دغدغه ی خرابی و یا نقص محصول به استفاده ی بلند مدت از آن بپردازید.

 

 


 

پشتیبانی آنلاین             سفراش محصول شرکت جهان بایگان

 


 

 • linkedin
 • google plus
 • facebook
 • twitter
 • google plus
محصولات مربوطه :
 • قفسه ریلی کتابخانه ای ترکیب فلز و MDF

  قفسه ریلی کتابخانه ای ترکیب فلز و MDF

  توضیحات: قفسه ریلی کتابخانه ای ترکیب فلز و MDF)
  نمایش جزئیات
 • قفسه کتابخانه ای ثابت

  قفسه کتابخانه ای ثابت

  توضیحات: قفسه کتابخانه ای ثابت)
  نمایش جزئیات
پروژه های مشابه :
 • کمد بایگانی ریلی دانشگاه شهید بهشتی تهران

  کمد بایگانی ریلی دانشگاه شهید بهشتی تهران

  توضیحات: کمد بایگانی ریلی دانشگاه شهید بهشتی تهران)
  نمایش جزئیات
 • دانشگاه آپادانا شیراز

  دانشگاه آپادانا شیراز

  توضیحات: دانشگاه آپادانا شیراز)
  نمایش جزئیات
 • قفسه های کتابخانه ریلی دانشگاه فردوسی مشهد-کتابخانه مرکزی

  قفسه های کتابخانه ریلی دانشگاه فردوسی مشهد-کتابخانه مرکزی

  توضیحات: قفسه های کتابخانه ریلی دانشگاه فردوسی مشهد-کتابخانه مرکزی)
  نمایش جزئیات
 • دانشگاه علوم پزشکی تهران-کتابخانه معاونت پژوهشی

  دانشگاه علوم پزشکی تهران-کتابخانه معاونت پژوهشی

  توضیحات: دانشگاه علوم پزشکی تهران-کتابخانه معاونت پژوهشی)
  نمایش جزئیات
نظرات :

 نام:
 تلفن:
 ایمیل:
 *نظر: