انعکاس گسترده ی خبر اجرای طولانی ترین بایگانی ریلی کشور در رسانه های داخلی

۱۳۹۶/۱۰/۳ تعداد بازدید: ۱۷۳

انعکاس گسترده ی خبر اجرای طولانی ترین بایگانی ریلی کشور در رسانه های داخلی

 

شرکت جهان بایگان بزرگ ترین تولید کننده ی تجهیزات اداری، بایگانی ریلی و قفسه بایگانی در کشور، همواره سعی بر آن داشته است تا با عبور از مرز های علم و دانش و تجهیز محصولات خود به آخرین تکنولوژی روز دنیا تجهیزاتی نوین و استاندارد به بازار مصرف ارائه نماید.

 

 

طراحی و اجرای طولانی ترین بایگانی ریلی برقی – الکترونیک هوشمند

 

در همین راستا، شرکت جهان بایگان توانسته است با تکیه بر توانمندی و دانش فنی مهنداس خود موفق به اجرای پروژه ی عظیم برای اولین بار در سطح کشور عزیزمان ایران شود. این پروژه که در نوع خود بی نظیر می باشد از نوع جدیدترین نسل بایگانی ریلی برقی – الکترونیک هوشمند بوده و به طول 8 متر و با ظرفیت پرونده‌پذیری هر یونیت قفسه، 13هزار و 680 عدد پوشه در بیمارستان طبی کودکان اجرا گردیده است.


تکنولوزی خاص به کار رفته در این پروژه از یک سو و رکورد شکنی در اجرای طولانی ترین بایگانی ریلی از سوی دیگر موجب شده است تا خبر اجرای این پروژه با انعکاس گسترده ای از سوی رسانه های داخلی همراه باشد. به گونه ای که خبرگزاری ایسنا در طی خبری ضمن معرفی این نوع از محصول جدید شرکت جهان بایگان به بررسی جوانب مختلف آن پراخته است.

 

 

انعکاس خبر اجرای بزرگترین بایگانی ریلی کشور در خبرگزاری های داخلی

 

جدیدترین نسل بایگانی متحرک برقی – الکترونیک هوشمند کشور را با ابعادی به طول 8 متر و با ظرفیت پرونده‌پذیری هر یونیت قفسه، 13هزار و 680 عدد پوشه را هم اکنون در بیمارستان طبی کودکان قابل استفاده است.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شرکت جهان بایگان، قفسه متحرک ریلی از جمله بدیع‌ترین سیستم‌ها در خدمت فضای آرشیو در جهان است؛ که تاکنون سه نسل از آن طراحی، تولید و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است که این سیستم شامل بایگانی متحرک دستی، متحرک مکانیکال، بایگانی برقی، الکترونیک هوشمند به‌عنوان آخرین نسل آن در جهان است.


شرکت جهان بایگان از سال 1370 به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان در این زمینه، جدیدترین نسل بایگانی متحرک برقی – الکترونیک هوشمند کشور را با ابعادی به طول 8 متر و با ظرفیت پرونده‌پذیری هر یونیت قفسه، 13هزار و 680 عدد پوشه را هم‌اکنون در بیمارستان طبی کودکان، واقع در بلوار کشاورز تجهیز کرده است.

هر قفسه با وزنی بالغ بر 5 تن، تنها با فشار یک دکمه از طریق پنل و یا ریموت کنترل از راه دور ظرف 10 ثانیه جابه‌جا شده و اپراتور به حجم عظیمی از مدارک در کوتاه‌ترین زمان دسترسی دارد.


این خبر علاوه بر ایسنا در سایر خبرگزاری نیز انعکاس یافت که با استقبال گسترده ای از سوی فعالان این صنعت روبرو بود. از جمله این خبرگزاری ها : دینار نیوز ، تهران رم ، دانشجو آنلاین، اقتصاد کشاورز

نظرات :

 نام:
 تلفن:
 ایمیل:
 *نظر: