مقالات

 • سایت شرکت جهان بایگان دارای تاییدیه از سامانه ی ساماندهی پایگاه های اینترنتی

  سایت شرکت جهان بایگان دارای تاییدیه از سامانه ی ساماندهی پایگاه های اینترنتی

  سایت شرکت جهان بایگان دارای تاییدیه از سامانه ی ساماندهی پایگاه های اینترنتی می باشد. - آیا می دانید سایتی که دارای تایدیه از سامانه ساماندهی پایگاه اینترنتی است چه مزیت هایی دارد؟ - آیا می دانید چرا شرکت های معتبر دارای این تاییدیه می باشند؟ - آیا می دانید نحوه بدست آوردن تاییدیه از این سامانه به چه صورت می باشد؟
  ادامه مطلب
 • نکات حائز اهمیت در ایمن سازی واحد بایگانی

  نکات حائز اهمیت در ایمن سازی واحد بایگانی

  در این مقاله سعی شده است با استفاده از تجربه کارشناسان فنی شرکت جهان بایگان و اطلاعات روز دنیا، نکات حائز اهمیت در ایمن سازی واحد بایگانی را به صورت خلاصه و کاملاً عملی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
  ادامه مطلب
 • معرفی انواع رنگ ها و طرح های کوره ای پودری (الکترواستاتیک) و انواع اعمال پاشش

  معرفی انواع رنگ ها و طرح های کوره ای پودری (الکترواستاتیک) و انواع اعمال پاشش

  آیا میدانید قطعات تولیدی جهان بایگان که با روش پودری الکترواستاتیک رنگ آمیزی می‌شود با چه روش پاششی اعمال می شود؟ چگونه در پوشش های کوره ای پودری (الکترواستاتیک) رنگها کدگذاری می شوند؟ انواع طرح ها ورنگ های پودری چیست؟ با چه دستگاهی پوشش های پودری پخت می شوند؟ بیایید بیشتر بدانیم و آگاهانه تر انتخاب نمائیم با ما باشید ...
  ادامه مطلب
 • گوی های تحمل کننده وزن (بلبرینگ) و انواع آن

  گوی های تحمل کننده وزن (بلبرینگ) و انواع آن

  کلمه بلبرینگ از دو بخش ball به معنای گوی و bearing به معنای تحمل‌کردن تشکیل شده‌است. اساس کار بلبرینگ‌ها بر این است که مانع کشیده‌شدن سطوح روی یکدیگر می‌شوند و سطح تماس را نیز کاهش می‌دهند، در نتیجه اصطکاک بین سطوح به شدت کاهش می‌یابد.
  ادامه مطلب
 • ریخته گری تحت فشار Die Castingچیست

  ریخته گری تحت فشار Die Castingچیست

  آیا میدانستید جنس فرمانهای سیستم قفسه متحرک و برقی هوشمند شرکت جهان بایگان از آلومینیوم نشکن بوده که در پروسه ریخته گری دای کستینگ تولید شده و کاملاً صیقلی و بدون موج میباشد. اما براستی پروسه Die Casting چیست ؟ معایت و محاسن آن چیست ؟ امروز در این مقاله شما را با این پروسه مهم آشنا میکنیم ... با ما باشید ...
  ادامه مطلب